Ką žinoti, kaip prisijungti prie „Walmart+“ su 50 % nuolaida

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

„Walmart+“ savaitė yra pakeliui, o tai reiškia, kad galite tikėtis rasti karščiausių vasaros pasiūlymų adresu Walmart. Mažmeninės prekybos milžinas taikys nuolaidas per savaitę trunkantį taupymo renginį, prasidėsiantį birželio 17 d. Jei svarstėte prisijungti Walmart+mažmenininkas leidžia lengvai ir nebrangiai prisiregistruoti iš anksto Walmart+ Savaitė. Daugiau informacijos rasite toliau.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Kas yra „Walmart+“ savaitė?

Viskas priklauso nuo klientų įvertinimo! „Walmart+“ savaitė pasiūlys pasiūlymų savaitė ir tik narių santaupos.

„Walmart+“ savaitės metu nariai gali įsigyti išskirtinių pasiūlymų, pvz., 20 centų nuolaida degalams „Exxon & Mobile“ stotyse, iki 20 % grąžinti „Walmart Cash“ skrydžiams, viešbučiams, automobilių nuomai ir veiklai, užsakytoms per „Walmart+ Travel“, vieną nemokamą greitąjį pristatymą ir tris -mėnesio nemokamas bandomasis laikotarpis „Walmart+“ namuose (nemokamas pristatymas į jūsų garažą arba virtuvę, kurį atlieka „patikimas, apmokytas ir pažįstamas“ Walmart partneris iš jūsų vietinės parduotuvės).

„Walmart+ Week“ vyksta birželio 17–23 dienomis.

Kaip prisijungti prie Walmart+

„Walmart+“ paprastai kainuoja 98 USD už metinę narystę ir 12,95 USD už mėnesinę narystę po 30 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio. „Walmart“ siūlo įvairius planus, kurie sutaupys iki pusės narystės plano.

Pavyzdžiui, užsiprenumeruokite „Walmart+“ metinį planą, kad sutaupytumėte apie 5 USD per mėnesį ir daugiau nei 100 USD per metus už „Walmart+“ prenumeratą.

Kas yra „Walmart+“? Prenumerata suteikia tiesioginę prieigą prie daugybės privilegijų, įskaitant apsipirkimą anksčiau nei visi kiti, specialias kainas ir produktų leidimus. „Walmart+“ nariai taip pat gauna daugybę nemokamų dovanų.

Jei jus domina daugiau nuolaidų variantų, yra keli būdai prisijunkite prie Walmart+ už 49 USD arba 50% nuolaidą Įprasta kaina – nereikia reklamos kredito kodo. Pradedantiesiems „Walmart“ siūlo vyriausybės pagalbos programą, kuri prenumeratos kainą sumažina per pusę.

Praėjusių metų liepą mažmeninės prekybos milžinas pristatė „Walmart+ Assist“. abonementas su nuolaida tiems, kurie gauna valstybės pagalbą. „Walmart+ Assist“ nuolaidą gali gauti nauji ir esami „Walmart+“ nariai.

Esami nariai, kuriems taikoma sumažinta kaina, gaus proporcingą pinigų grąžinimą, o kaina su nuolaida prasidės nedelsiant, pagal „Walmart“..

Kaip dar galite sutaupyti „Walmart+“? Kolegijos studentai ir absolventai gali užsiprenumeruoti „Walmart+“ studentas su nuolaida.

Jei nesate tinkami „Walmart+ Assist“ ar „Walmart+ Student“, nesijaudinkite, užsiprenumeravę vis tiek galite mėgautis nemokamu 30 dienų nemokamu bandomuoju laikotarpiu.

Taip pat galite padovanoti „Walmart+“ narystę gimtadienio proga arba Tėvo dienos dovana. „Walmart+“ narystė puikiai tinka pirkėjams, norintiems gauti specialių privilegijų, tokių kaip nemokamas pristatymas ir saldūs pasiūlymai.

Kaip padovanoti kam nors „Walmart+“ narystę? Tiesiog įsigykite a Walmart dovanų kortelėkuris gali būti panaudotas metiniam nario mokesčiui padengti.

Ką galite gauti nemokamai naudodami „Walmart+“? Pradedantiesiems gausite nemokamą pristatymą be minimalaus užsakymo kiekio, todėl jums nereikės jaudintis dėl to, kad į krepšelį įtrauksite dalykų, kurių jums gali net nereikėti, kad gautumėte nemokamą pristatymą.

The narystė taip pat apima nemokamas bakalėjos pristatymas, bekontaktinis atsiskaitymas su mobiliuoju telefonu ir eik, kelionių pasiūlymai, nemokamos prenumeratos Paramount+ ir be skelbimų srautinis perdavimas naudojant „Pluto TV“.

Bet palaukite, yra daugiau. „Walmart+“ nariai gauna nemokamą nuleistų padangų remontą ir kitą automobilio priežiūrą, „Walmart+ Travel“ nuolaidas ir daug daugiau. Kai kurie riboti „Walmart+“ nariams siūlomi pasiūlymai apima nemokamą iki penkių mėnesių laikotarpį Apple muzikaiki keturių mėnesių nemokamai Apple Fitness+ tris mėnesius nemokamai „YouTube Premium“, du mėnesius nemokamai „Xbox Game Pass“ (automobilyje), nemokamai „Calm Premium“ iki keturių mėnesių ir 30 % nuolaida Angi (anksčiau Angie sąrašas)

Kas šiuo metu parduodama „Walmart“? Mažmeninės prekybos milžinas siūlo a didžiulis flash pasiūlymų pasirinkimas iki 65% nuolaida padėti tau apsipirkti su biudžetu.

„Walmart“ pirkėjai gali sutaupyti privalomi žaislai, drabužiai, elektronika, baldai, drabužiai ir daugiau parduodamų, įskaitant „negalime praleisti“ pasiūlymus 5 USD, 10 USD ir 25 USD.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -