Justino Timberlake'o advokatas pasisako po dainininko DWI arešto

0


Justin Timberlakeadvokatas pasidalijo pareiškimu po to pop žvaigždės areštas už vairavimą neblaivus.

Trečiadienį (birželio 19 d.) apie įvykį prabilo advokato Edwardo Burke'o jaunesniojo biuras, sakydamas, kad jis „tvirtai“ gins 43 metų dainininką ir aktorių.

“[We] tikiuosi energingai ginti poną Timberlake'ą nuo šių kaltinimų. Jis turės daug ką pasakyti tinkamu laiku. Šiuo metu jis laukia visiško atradimo iš DA biuro“, – sakoma Burke'o pranešime TMZ.

Timberlake'as buvo sulaikytas įtariant pirmadienio vakarą (birželio 17 d.) vairavo neblaivus Sag Harbor mieste, Niujorke. Kitą dieną jis buvo apkaltintas vienu kaltinimu dėl „vairavimo neblaivus“.

Remiantis Sag Harbor policijos departamento paskelbtu pranešimu, eismas buvo sustabdytas po to, kai „SexyBack“ dainininkas „buvo pastebėtas, kaip 2025 m. BMW vairuoja į pietus Madisono gatvėje, nesustojo prie tinkamai pakabinto sustojimo ženklo ir nesilaikė savo eismo juostos. kelionė.”

„Nustatyta, kad kaltinamasis minėtą transporto priemonę vairavo neblaivus, nes jo akys buvo pasruvusios krauju ir stiklinės, iš kvėpavimo sklido stiprus alkoholinio gėrimo kvapas, jis negalėjo skirstyti dėmesio, sulėtėjo kalba, jis. vaikščiojo netvirtai ir jis prastai atliko visus standartizuotus lauko blaivumo testus“, – teigiama policijos pranešime, kurį pateikė pareigūnas Michaelas Arkinsonas.

„Turėjau vieną martinį ir sekiau savo draugus namo“, – Arkinsonas taip pat citavo 10 kartų „Grammy“ laureatą savo pranešime.

Kitas Timberlake'o teismo posėdis numatytas liepos 26 d., tą pačią dieną, kai jis turėtų pasirodyti Krokuvos „Tauron“ arenoje Lenkijoje. Šiuo metu jis dalyvauja pasauliniame ture „Forget Tomorrow“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -