Justinas Timberlake'as ir Tiger Woods atidaro sporto barą

0


Pop superžvaigždė Justin Timberlake ir golfo legenda Tiger Woods plečia savo pramogų imperiją anapus Atlanto, nusitaikydami į istorinį St Andrews miestelį Škotijoje.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Naujausiame dueto projekte pamėgtas „New Picture House Cinema“ pavirs aukščiausios klasės kino teatru. T-Squared Social vieta.

Po Niujorko flagmano sėkmės, naujausiame Timberlake'o ir Woodso sporto baro projekte bus įrengti moderniausi sporto treniruokliai, boulingas ir smiginis, taip pat išsaugomi du originalūs kino ekranai – tai pagyrimas į turtingą vietos istoriją. .

„Fife“ taryba suteikė projektui žalią šviesą, pagyrė jo potencialą atgaivinti vietovę. Tikimasi, kad renovacija sukurs 40–45 naujas darbo vietas, o tai labai paskatins vietos ekonomiką. Remiantis dokumentais, planai leis vietiniams „patyrinėti platesnį kino, maitinimo ir pramogų spektrą“ ir bus „labai svarbūs siekiant užtikrinti kino pasiūlą ateityje“.

Pagal projekto patvirtinimo sąlygas, darbai turi būti pradėti per artimiausius trejus metus.

Timberlake'ui St Andrews vieta turi ypatingą reikšmę. „Mirrors“ dainininkei legendinės sąsajos nesvetimos – 2019 metais jis dalyvavo Alfred Dunhill Links čempionate.

Christopheris Anandas, „T-Squared Social“ nekilnojamojo turto įmonės „Nexus Luxury Collection“ generalinis direktorius, pareiškė: „Esame įsipareigoję gerbti teatro palikimą kurdami modernią pramogų vietą.

Šis pranešimas paskelbtas sudėtingu metu Timberlake'ui, kuris neseniai susidūrė su teisinėmis problemomis dėl a DWI areštas Sag Harbor mieste, Niujorke, birželio 18 d.

Dainininkė apie incidentą kreipėsi po trijų dienų per a koncertas Čikagoje birželio 21 d, sakydamas miniai: „Tai buvo sunki savaitė. Žinau, kad mane kartais sunku mylėti, bet tu ir toliau mane myli. Mes buvome kartu per pakilimus ir nuosmukius, kaires ir teises… bet tu esi čia, o aš čia, ir niekas negali pakeisti šios akimirkos.

Birželio 29 d. pasirodymo Bostone metu dainininkas atrodė, kad kalba apie jo suėmimą su humoro dvelksmu. „Taigi, ar šįvakar čia kas nors vairuoja? Timberlake'as paklausė džiūgaujančios minios gerbėjų užfiksuotame klipe, paskelbtame Tik tak. „Ne, aš tik juokauju“, – greitai pridūrė jis.

JT advokatas Edwardas Burke'as jaunesnysis pareiškė, kad tai padarys „Energingai“ ginasi žvaigždė prieš kaltinimus. „Jis turės daug ką pasakyti tinkamu laiku“, – sakoma Burke'o pranešime.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -