Jelly Roll kalba apie įkalinimą, sėkmę ir jo besiplečiantį pirmąjį turą arenoje

0


Nėra abejonių, Želė Roll yra ant ritinio. Nešvilyje užauginta kylanti žvaigždė padarė neįtikėtiną šuolį iš kalėjimo į 1 vietą ir pakeliui surinko milijonus gerbėjų.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Jelly, kaip jį mėgsta vadinti, užsukęs vis šmėkštelėjo Jimmy Kimmel gyvai antradienio vakarą (birželio 25 d.), kad pažvelgtumėte į jo būsimą Gražiai sulaužytas turasjo kilmė ir kaip muzika bei šeima padėjo pakeisti jo gyvenimą.

Kalbėdamasis su Martinu Shortu, kuris stoja į Kimmelį kaip svečio šeimininką, Jelly prisipažino, kad jam pasisekė. „Visada sakau, kad talentas nuves tikrai toli, bet jei kur nors nepaslėpsi pasagos, gali kilti problemų“, – aiškino jis. „Man pasisekė, užpakaliuke turėjau triušio pėdą.

Pasisekė, ir juokinga.

Buvo laikas, kai bėda galėjo būti antrasis Jelly vardas. Atrodo atsipalaidavęs ant Tiesiogiai sofoje, Jelly pasakojo, kaip jis buvo įkalintas būdamas nepilnametis ir dešimtmetį atsidūrė sistemos „sukamose duryse“.

Jo dainų kūrimas klestėjo, kai jis buvo uždarytas už nusikaltimus, pradedant apiplėšimu sunkinančiomis aplinkybėmis ir baigiant prekyba narkotikais.

„Turėjau daug laiko“, – prisipažįsta jis. „Galvojau, gal šį kartą turėčiau investuoti į ką nors teigiamo. Jo laikas viduje paliko neišdildomą pėdsaką; Pirmąją veido tatuiruotę jis pasidarė būdamas įkalintas.

Tapimas tėvu pakeitė jo požiūrį ir motyvavo Skelbimų lenta viršelio žvaigždė, kurio muzika apima roką, repą ir kantri. Jo „skudurų į turtus“ akimirka buvo „10 metų gyvenimo mano furgone ir iš bagažinės pardavinėjamų miksų“ rezultatas.

Darydamas pertrauką: „Aš tiesiog tai padariau savarankiškai amžinai. Tiesiog toliau rašiau dainas, pati jas išleidau, įkeliu į „YouTube“, ji pradėjo augti ir kurti.

Jelly praėjusiais metais pasiekė pirmąjį „Billboard“ diagramos kai „Need a Favor“ tapo pirmąja daina, patekusia į „Country Airplay“ ir „Mainstream Rock Airplay“ 10 geriausių. Jis paragavo gyvenimo mansarda, o „Dead Man Walking“ („Mainstream Rock Airplay“) ir „Son of a Sinner“ („Country Airplay“) atsidūrė Billboard topų viršūnėse.

Želė gros tas ir daugiau dainų, kai pradės savo Gražiai sulaužytas turas rugpjūčio pabaigoje, jo pirmasis žygis arenoje, ką tik pridėjęs 16 pasirodymų. Prieš išeidamas į kelią, Jelly apšildė pasaulinę premjerą „Burning“.

The Gražiai Sulaužytas Turas prasidės rugpjūčio 27 d., koncertas Solt Leik Sičio Delta centre ir apims sustojimus Sietle, Portlande, Los Andžele, San Antonijuje, Naujajame Orleane, Orlande, Bostone, Niujorke, Filadelfijoje, Čikagoje ir Šv. Louis prieš baigdamas spalio 27 d. koncertą Spectrum centre Charlotte, NC

Žiūrėkite jo pasirodymą vėlyvą vakarą žemiau.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -