„Jelly Roll Jams“ pristato „Old Time Rock & Roll“ su Bunnie XO, MGK

0


Tokia muzika tiesiog nuramina sielą! Zuikis XO Šią savaitę „TikTok“ pasidalijo miela akimirka, kai ji kartu su savo vyru Jelly Roll bare mėgavosi klasikiniu 1978 m. Bobo Segerio hitu „Old Time Rock & Roll“.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Klipe „Need a Favor“ žvaigždė matoma dainuojanti dainų tekstus chorui, zuikiui šokant netoliese. Netrukus garsieji poros draugai, MGK ir Mod Sun, prisijungia ir visa grupė išeina kartu.

„Pati mieliausia šeimyna“, – vaizdo įrašo antraštėje rašė Bunnie.

Anksčiau šį mėnesį Jelly pagamino išvaizda ant Bendravimas su berniukais podcast'as, kur jis atskleidė, kad jis ir Bunnie bando susilaukti kūdikio. „Su žmona kalbame apie tai, kad turėsime a kūdikis, ir tai tikrai privertė mane suprasti, kad būdamas beveik 40 metų man atrodė, kad tai reiškia, kad turiu gyventi mažiausiai iki 60 metų. Man teko matyti šį vaiką koledže“, – sakė Jelly Roll. „Mano planas niekada nebuvo 60 metų. Tai turėjo būti kaip 55. Manau [the Grateful Dead lead singer Jerry] Garcia mirė būdamas 56 metų. Buvau jaunas, todėl maniau, kad 56-ieji man būtų puikūs! …Tai geriau nei 27, kai visos kitos žvaigždės mirė. Įžymybių pasaulyje yra 27 arba 56 metai. Leisk man būti 56-erių. Bet dabar aš sakau: „Norėčiau pamatyti savo 60 metų“. Žinai, ką turiu omeny? Ir tai tikrai nušvietė“.

Tuo tarpu Bunnie XO taip pat pasidalijo fragmentu iš podcast'o jos socialinė žiniasklaidapridedant prie antraštės „God Dievas – Baby DeFord 2026“ ir atskleidžiant, kad pora išgyvena savo IVF kelionę.

Bunnie XO pridūrė: „Papa Bear šiandien padarė staigmeną ant šios ankšties. Planavome tai daryti privačiai, bet nusprendėme, kad mūsų IVF kelionę reikia pasidalinti, nes visada buvome tokie atviri. Ir be visų šansų prieš mus, tai jau buvo sunku ir mes tik pradėjome. Mes susitikome su IVF gydytojais ir nagrinėjome visas galimybes papildyti savo šeimą.

„Jelly Roll“ iškovojo tris „Billboard“ vietas Country Airplay iki šiol populiariausių sąrašų su „Son of a Sinner“, „Need a Favor“ ir jo Lainey Wilson bendradarbiu „Save Me“.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -