Jamesas Dolanas bus „Sphere Entertainment“ generalinis direktorius dar trejus metus

0


Jamesas Dolanas dar trejus metus eis „Sphere Entertainment Co.“ vykdomuoju pirmininku / generaliniu direktoriumi. Pagal liepos 3 d., Sphere Entertainment pratęsė Dolan sutartį trejiems metams nuo 2027 m. liepos 1 d. iki birželio 30 d. norminis padavimas.

„Sphere Entertainment“ sudaro „Sphere“, novatoriška, 2,3 milijardo dolerių vertės vieta Las Vegase; „MSG Networks“, valdanti du regioninius sporto tinklus – „MSG Network“ ir „MSG Sportsnet“; ir srautinio perdavimo platforma MSG+. Sferos pramogos nusuko MSG Entertainment, tiesioginių renginių kompanija, kuriai priklauso tokios vietos kaip Madison Square Garden, 2023 m.

„Billboard Boxscore“ duomenimis, per ketvirtį, pasibaigusį kovo 31 d., sfera uždirbo 170 mln. U2 rugsėjį atidarė akinančią vietą su 40 datų rezidencija, kurios bilietų pardavimas uždirbo 245 mln. Sandoris dėl antrosios sferos statybos Londone prapuolė sausio mėn., tačiau bendrovė „diskutuoja su keliomis rinkomis“ ir sulaukė „didelio susidomėjimo visame pasaulyje“, – sakė Dolanas per gegužės 10 d.

Pagal naują sutartį Dolanui bus mokamas ne mažesnis nei 230 000 USD bazinis atlyginimas ir metinė tikslinė premija, ne mažesnė nei 200% jo bazinio atlyginimo. Jis gaus nekvalifikuotus veiklos rezultatų suteikimo pasirinkimo sandorius, kad įsigytų 1,8 mln. „Sphere Entertainment“ A klasės akcijų, ir veiksmingumo suteikimo opcionus, kad įsigytų 984 700 akcijų. Tikimasi, kad dalyvaudamas ilgalaikėse bendrovės skatinimo programose Dolanas gaus vieną ar daugiau ilgalaikių apdovanojimų, kurių metinė tikslinė vertė yra bent 11,8 mln.

Dolanas taip pat buvo pratęstas birželio 21 d. tapo „MSG Entertainment“ vykdomuoju pirmininku ir generaliniu direktoriumi. Jis turi tuos pačius titulus „MSG Sports“ ir kaip „New York Knicks“ bei „New York Rangers“ savininkas.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -