Ivanas Cornejo paskelbė naują albumą „Mirada“ ir daugiau lotyniškų naujienų

0


Nuo karjeros etapų iki naujų muzikos leidimų iki svarbių pranešimų – „Billboard“ redaktoriai pabrėžia pakilias akimirkas lotynų kalba muzika. Štai kas šią savaitę atsitiko lotynų muzikos pasaulyje.

Ivanas Cornejo nustatė naujo albumo datą

Meksikos amerikiečių dainininkas ir dainų autorius Ivanas Cornejo paskelbė apie savo naują albumą pavadinimu Mirada, išleistas liepos 18 d. per Zaragoza Records/Interscope. Rinkinys seks jo 2022 m Dañado albumą, kuris buvo Nr. 1 Skelbimų lenta's Regional Mexican Albums tope 37 savaites iš eilės, ketvirtas pagal dažnumą nuo topo pasirodymo 1985 m. Naujasis rinkinys buvo paskelbtas trečiadienį (birželio 5 d.) su anonsu, kuriame apžvelgiama, ko gerbėjai gali tikėtis naujame albume. – Ivanai, ar manai, kad vėl įsimylėsi? Balsas klausia 20-metės, sėdinčios priešais laužą. – Nenoriu, – greitai atsako Kornejo. Mirada bus jo naujausio singlo „Baby Please“ namai.

Carin Leon's Boca Chueca Vakarėlis

Šią savaitę Carín León šventė savo naujai išleistą albumą, Boca Chueca, t. 1, intymiame pramonės renginyje Majami Byčo Faena teatre. Albumo išleidimo vakarėlyje, kuris vyko nuo 20 val. iki vidurnakčio, dalyvavo elitiniai dalyviai, tokie kaip lotynų muzikos vadovai, socialinių tinklų asmenybės ir dainininkė bei dainų autorė Ana Bárbara, kuri bus apdovanota apdovanojimu už viso gyvenimo nuopelnus Billboard Latin Women in Music 2024. sekmadienį (birželio 9 d.).

Apie 21.30 val. Leonas su akompanuojančia grupe užlipo ant scenos ir atliko dainas iš Boca Chueca gyventi. Meksikiečių dainininkas ir dainų autorius, kuris naujajame rinkinyje visiškai apglėbia savo eksperimentines šaknis, taip pat sužavėjo gerbėjus su kai kuriomis klasikomis, tokiomis kaip Kany García asistuojantis „Te Lo Agradezco“ ir „Según Quién“, jo virusinis bopas su Maluma. Parodos pabaigoje Leonas pasveikino visus savo draugus ir kolegas ir visus padovanojo šauniais gaminiais.

Con Cora fondo „Women Ink Spain“

Karol G Con Cora fondas surengs antrąjį savo profesionalių tatuiruočių seminarą pavadinimu „Women Ink Spain“, skirtą moterims, kurios aistringai daro tatuiruotes. Po pirmojo leidimo Medeljine 2023 m., šių metų seminaras vyks Madride liepos 15–19 dienomis, teigiama fondo pranešime spaudai.

Programa skirta Madride gyvenančioms moterims nuo 22 iki 40 metų, kurios „nori įgyti profesinių įgūdžių tatuiruočių meno srityje“, teigiama pranešime spaudai. Mokymus ves Javi Cinco Ángeles Tattoo ir Juan Ramón RC Tattoo. „Menininkai pasidalins savo didžiule patirtimi ir žiniomis su visais dalyviais“, – tęsiama pranešime. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip užsiregistruoti, paspauskite čia.

Ryanas Castro už Copa América

Ryanas Castro ruošiasi išleisti oficialią Kolumbijos nacionalinės futbolo komandos dainą, skirtą 2024 m. Copa América turnyrui. Šalies nacionalinės komandos himnas yra Castro daina „El Ritmo Que Nos Une“, bendradarbiaujanti su prodiuseriu SOG. Jame taip pat skamba balsai Juanas Fernando Quintero ir Luisas Diazas, du žaidėjai iš komandos. Įspūdinga reggaetón, cumbia daina oficialiai debiutuos šiandien (birželio 8 d.) draugiškose JAV ir Kolumbijos rungtynėse Commander's Field mieste Merilande, kartu su muzikiniu vaizdo klipu, nufilmuotu Barankiloje, Kolumbijoje.

„Labai didžiuojuosi galėdamas skirti dainą mūsų Kolumbijos nacionalinei komandai“, – sakoma hitų kūrėjo pranešime. „Manau, kad mes visi užaugome žiūrėdami į savo stabus ir sugebėjimo suvienyti futbolą ir muziką yra tai, ko niekada nepamiršiu. Tikiuosi, su šia daina galėsime švęsti daug triumfų. Tai mano kvietimas dainuoti kartu Kolumbijos rinktinės įvarčių ritmu!“

„Copa América“ turnyras oficialiai prasidės birželio 20 d.

„Billboard“ Lotynų Amerikos moterys muzikoje 2024 m

Šį savaitgalį vyks antrasis kasmetinis „Billboard Latin Women in Music“, dviejų valandų specialus muzikinis serialas bus rodomas Telemundo sekmadienį 21 val. ET / 20 val. CT.

Šiais metais Karol G bus švenčiama kaip Metų moteris; Gloria Estefan gaus „Legendos“ apdovanojimą; Camila Cabello pasaulinio poveikio apdovanojimas; Ana Barbara apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus; Ángelos Aguilar muzikinės dinastijos apdovanojimas; Kali Uchis Kylančios žvaigždės apdovanojimas; Kany García Pokyčių dvasios apdovanojimas; ir „La India the Pioneer“ apdovanojimas.

„Billboard“ lotynų kalbos moterys muzikoje franšizė pripažįsta lotynų moterų svarbą muzikos industrijoje ir pagerbia tas, kurios praėjusiais metais padarė teigiamą poveikį lotynų muzikai ir pramonei.

Norėdami sužinoti viską, ką reikia žinoti apie sekmadienio pasirodymą, spustelėkite čia.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -