„Hopeless Records“ vykdo „Indie Label“ istoriją ir naują parodą

0


Louisas Posenas išleido etiketę drąsiai. Tai buvo 1993 m. ir jis režisavo muzikinį vaizdo klipą Guttermouth kai grupė nusimetė pirštinę, iššūkį jam išleisti 7 colių singlą. Posenas linksmai prisipažįsta, kad neturėjo verslo plano ir neturėjo jokio finansavimo. Pagrindinis principas, pasak jo, buvo „apsupkite save gerais žmonėmis, ir mums viskas bus gerai“.

Tiesą sakant, daugiau nei gerai: ši leidykla Hopeless Records toliau dirbo su daugiau nei 200 atlikėjų, įskaitant „Avenged Sevenfold“., All Time LowStebuklingi metai, Grįžimas sekmadienį ir Geltona kortelė – tai apima nuo punk iki ska, metalo iki emo. Apskritai, sąrašas pardavė daugiau nei 15 milijonų albumų. O dabar Posenas švenčia leidyklos 30-metį per A2IM Indie Week Niujorke (birželio 10–13 d.), kur jam bus įteiktas apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus. Pirmadienis (birželio 10 d.) organizacijos 2024 m. Libera apdovanojimuose.

Nors Poseno sprendimas patrankos šūviu patekti į gilią etikečių pasaulio galą gali atrodyti beatodairiškas, dabar jis mano, kad tai buvo beveik iš anksto numatyta. „Mūsų gyvenime yra visos šios akimirkos, kurios mus veda prie kažko“, – aiškina jis. Vienas mokėsi penktoje klasėje, kai draugo mamos vaikinas nusivedė Poseną ir kitus pažiūrėti Los Andželo pankų grupės. X Resedos užmiesčio klube. „Tai buvo pirmas kartas, kai pamačiau mohawkus, nardymą scenoje, slemo šokius“, – prisimena Posenas. „Ir aš sakiau:” Oho, tai nepanašu į nieką, ką aš kada nors patyriau anksčiau.

Švęsdama Hopeless Records 30-metį, kompanija surengė keliaujančią ekspoziciją, pilną atminimo daiktų, įamžinančių svarbiausius jos istorijos momentus. Šią savaitę jis bus atidarytas Indie savaitės metu, o vėliau vyks į Rock & Roll šlovės muziejų Klivlande ir Pankroko muziejų Las Vegase. Posen ir Ianas Harrisonasleidyklos vadovas, kalbėjo apie Hopeless Records kilmę, iššūkius, susijusius su 30 metų veiklos sutraukimu į vieną eksponatą, ir nepriklausomo sektoriaus vertę.

Beviltiški įrašai

Beviltiški įrašai

Mandagumo nuotrauka

Kas paskatino įkurti etiketę?

Posen: Mokiausi kino mokykloje Cal State Northridge ir režisavau muzikinį vaizdo klipą NOFX. Parodos, kurioje filmavomės, pradžia buvo Guttermouth, kuris paprašė manęs sukurti jiems muzikinį vaizdo klipą. Ir tada, filmuojant tą vaizdo įrašą, grupė išdrįso man išleisti 7 colių įrašą.

Išėjau ir nusipirkau knygą, kaip vadovauti nepriklausomai įrašų kompanijai. Bandžiau sekti, kas jame parašyta, taip pat paskambinau Fat Mike'ui iš NOFX, nes jis turėjo įrašų kompaniją. Pirmoji 7″ pasirodė 1993 m. gruodį, o pirmoji daina vadinosi „Hopeless“. Ir čia gimė etiketės pavadinimas.

Tuo metu dar mokiausi koledže, režisavau muzikinius klipus. Tai tikrai buvo vienkartinis išdrįsimas. Kita grupė, kuriai kūriau muzikinį vaizdo klipą, buvo Schlong – grupė su būgnininku iš Operation Ivy. Kol filmavome tą vaizdo įrašą, vaikinai pasakė: „Ei, mes norime aprėpti visą Vakaru puses istorija garso takelį ir paskambink Punk pusės istorija. Ar paskelbtumėte tai naujoje etiketėje, kurią pradėjote? Aš pasakiau: „Padarykime tai“. Tada viskas buvo taip spontaniška.

Koks buvo atsakas į tuos ankstyvuosius leidimus?

Posen: Guttermouth turėjo sekėjų. Man pavyko gana greitai parduoti tą pirmąjį 500 ar 1000 įrašų paspaudimą. Knygoje taip pat buvo platintojai ir jų telefonų numeriai, todėl skambinau jiems visiems. Kai kurie buvo pasirengę paimti 7 colių, o likusius parduodavau vietinėse Pietų Kalifornijos mažmeninėse parduotuvėse. Nueidavau juos atiduoti į siuntą, o po savaitės grįždavau, pažiūrėdavau, kas parduota, ir gaudavau užmokestį.

Trečiasis leidimas buvo visi muzikiniai vaizdo klipai, kuriuos režisavau, ir kai kurių mano draugų, kurie buvo režisieriai, vaizdo įrašai. Įdėjome į VHS kasetę ir taip vadinome Kinas Beer-té, pjesė „cinéma vérité“. Po to nusprendžiau etiketę daryti visu etatu.

Taigi jūs gana greitai viską supratote.

Posen: Mes vis dar suprantame; Po 30 metų geriausia šios pramonės dalis yra ta, kad ji nuolat keičiasi ir jūs visada turite mokytis. Tie, kurie jaučiasi tai žinantys, dažniausiai užstringa ir atsitrenkia į lubas. Turime būti pakankamai nuolankūs, kad pasimokytume iš savo sėkmių, bet dar labiau – mokytis iš klaidų ir kasdien tobulėti. Tokia buvo mūsų filosofija ir, tikimės, buvo dalis to, kodėl mums pavyko išgyventi 30 metų.

Beviltiški įrašai

Beviltiški įrašai

Mandagumo nuotrauka

Kaip priartėjote prie trijų dešimtmečių istorijos distiliavimo į vieną eksponatą?

Harisonas: Mums labai pasisekė, kad turime per daug daiktų – galėtume surengti dar du ar tris eksponatus, jei kas nors susidomėtų tokiu detalumu. Daug įkvėpimo sėmėmės iš Pankroko muziejaus Vegase, kaip jie demonstravo mūsų pasaulio istoriją. Mes tai padarėme patys.

Prieš ką nors statyti, praleidome gal du mėnesius. Ir tai iš tikrųjų buvo tik bandymas suvokti, ką turime, ką galime gauti iš menininkų ir kas svarbu papasakoti istoriją. Turime prieigą prie tam tikrų įdomių elementų, tačiau taip pat turime svarbių momentų prie etiketės, kurioms norime užtikrinti, kad jos būtų atstovaujamos, o kartais jos ne visada sutampa. Iš viso užtruko gal keturis mėnesius. Vienas dalykas, kurį pasisėmėme iš šios patirties, buvo jausmas, kad ateityje turėtume geriau archyvuoti duomenis tiek skaitmeniniu, tiek fiziniu požiūriu.

Posen: Prie stalo visada laikau kažką, kas man primena pradžią, kad nepamirščiau, iš kur atėjome. Originalią Guttermouth 24 takelių dviejų colių juostą laikiau savo biure. Ianas taip pat praleido šiek tiek laiko – labai malonus jo atžvilgiu – eidamas per mano garažą su manimi, kad surastų įvairiausių dalykų, kurių niekas nežiūrėjo per 30 metų.

Nuo pat pradžių buvo sumanyta, kad jis būtų mobilus, kad galėtume eiti iš muziejaus į muziejų. Ianas sugalvojo dėti šiuos daiktus į keliones, o tai buvo tikrai šaunu, nes turi muzikos ryšį. Turite šiuos muzikinius dėklus, kaip menininkas turo metu, bet su stikliniais fasadais, kaip matote ant gerai žinomo muziejaus sienos.

Kaip dažnai tekdavo prašyti menininkų daiktų?

Harisonas: Apie 25 % gerų dalykų, sakyčiau, yra iš menininkų. „Avenged Sevenfold“ gitara, kurią jie anksčiau įrašinėjo Kritusių pažadinimasatėjo iš gamintojo, kuris jį vis dar turėjo. Kaklo giliai davė mums gitarą. „The Wonder Years“ davė mums šias dvi nuostabias dainų knygas su pakeistais originaliais dainų pavadinimais, ankstyvaisiais albumų planais, privalumų ir trūkumų sąrašu apie pokalbius su etikete. Tai auksas.

Daug gerų dalykų atnešė menininkai, o tai tikrai malonu ir reikalauja, kad su jais būtų geri santykiai. Tai dar viena šviesi etiketės vieta – su šiais atlikėjais ilgainiui bendradarbiaujame gana gerai.

Posen: Trečias būdas gauti daiktų buvo tapti ekspertu ieškant eBay, ieškant senų marškinėlių ir daiktų, kurių nebeturime. Mes išleisdavome šiuos parodijos marškinėlius, kurie atrodo kaip Rolling Rock, bet jie sakė „pankrokas“. Mes juos radome „eBay“.

Harisonas: Gal mėnesį mano namai atrodė kaip pamišusio žmogaus namai. Kasdien atkeliaudavome keisčiausiai atrodančių paketų. Aš nusipirkau daug plakatų, kurie buvo tokie, kaip šie beprotiški paketai.

Beviltiški įrašai

Beviltiški įrašai

Mandagumo nuotrauka

Ar parodoje yra dalykų, kurie jums yra ypač reikšmingi?

Harisonas: Man tai būtų Didžiausia karta darbaknygę iš maždaug tada, kai The Wonder Years išleido tą albumą. Tai vienas geriausių rekordų įmonės istorijoje. Prisimenu, išleidome tą įrašą ir perėjome visą procesą. Pamatyti vidinį to įrašo veikimą, kai jis buvo kuriamas, man tai yra šauniausia. Ir tada aš taip pat įmečiau savo auksinį įrašą iš „All Time Low“, kai jie pirmą kartą gavo vieną lentelę.

Posen: Aš minėjau, kad mes padarėme Punk pusės istorija kuri apėmė visumą Vakaru puses istorija garso takelis. Iš tikrųjų gavome laišką iš Leonardas Bernsteinasdukra – jis kompozitorius. Ji pasakė: „Tai nuostabi mano tėčio darbo versija ir mes neketiname jūsų paduoti į teismą“. Tai ranka parašyta ant jos raštinės reikmenų. Tai nuostabus kūrinys.

Ir mes turime laišką nuo velionio senatoriaus Dianne Feinstein, kuris yra Kalifornijos ikona, pripažįstantis mūsų labdaringą darbą su Sub City. Mūsų įsitikinimas, kad menininkų balsai gali padaryti daugiau nei padaryti muzikantus turtingus ir žinomus, vis dar yra mūsų kasdieninio darbo audinys ir pagrindas.

Ką patartumėte žmogui, kuris nori įkurti etiketę dabar ir turėti 30 metų?

Posen: Aš visada nesiryžtu patarti, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas. Tačiau tikrai turiu filosofijų, kuriomis mėgstu dalytis. Svetainėje Hopeless turime principų sąrašą. Jei tai darote tik savo labui, manau, kad tai nėra tvaru ar naudinga ilgą laiką. Ir tai ne apie tai, koks greitas ir lengvas kelias. Kalbama apie tai, kaip elgtis teisingai, elgtis su žmonėmis teisingai. Tie principai nebūtinai dabar madingi, bet manome, kad jie yra universalūs ir amžini. Ir mano didžiausias turbūt vis dar yra apsupti save puikiais žmonėmis. Tai tikrai komandinis sportas.

Kaip vertinate nepriklausomų etikečių kraštovaizdžio sveikatą?

Posen: Mes labai tikime, kad nepriklausomas muzikos sektorius yra nuostabi vieta kurti savo karjerą ir sukurti socialinį mobilumą. Ši bendruomenė tai daro. Tai nuostabi aplinka pradėti. Dauguma nepriklausomų etikečių nereikalauja, kad turėtumėte Harvardo laipsnį ar bet kokį laipsnį. Viskas priklauso nuo to, kaip sunkiai dirbate ir kiek jums rūpi. Ši bendruomenė suteikė mums aplinką pradėti ir klestėti. Taigi norime užtikrinti, kad ši bendruomenė išliktų stipri ir augtų naujos kartos leidykloms ir kitoms muzikos įmonėms.

Jį sudarydamas Ianas sudarė sąrašą – visų mūsų albumų, kurių JAV parduota 100 000 kopijų, gausite tik auksinį įrašą už 500 000 arba platininį už 1 mln. Turime keletą jų, o tai yra nuostabu. Tačiau iš tikrųjų įdomiau yra tai, kad turime 33 albumus, kurių skaičius pasiekė daugiau nei 100 000. Man tai simbolizuoja tai, ką mes darome ir kas yra nepriklausoma muzika. Tai nebūtinai apie superžvaigždes. Tai daugiausia apie puikią muziką ir meną bei galimybę šiems menininkams užsidirbti pragyvenimui iš to, ką daro.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -