Gracie Abrams „Mūsų paslaptis“ Australijoje užėmė 1 vietą

0


Gracie Abrams nusileidžia savo pirmajam Nr.1 ​​Australijoje as Mūsų paslaptis (per Interscope/Universal) debiutuoja aukščiausiojo lygio susitikime.

Su tokiomis pastangomis Kalifornijos dainininkės ir dainų autorės antrasis albumas užėmė 30 geriausių savo pirmojo LP, 2023 m. Geras Riddance.

Abramsas yra labai svarbus Taylor Swift#Būris. Ji pradėjo veikti įvairiose „Swift“ rinkose Eros turaso pop superžvaigždė bendradarbiavo su Abramsu Mūsų paslaptis takelis“Mes“, kuris vėliausiai nusilenkia Nr. 25 ARIJA Singlų diagrama – populiariausias savaitės debiutas.

Savo perkamiausiu startu Abrams vadovauja moterų solo atlikėjų grupei ARIA diagramapaskelbtas penktadienį, birželio 26 d.: Billie Eilish (Hit Me Hard And Softnusileido 2:1 per Interscope/Universal), Swift (Kankintų poetų skyrius, žemyn 2-3 per Universal) ir Charli XCX (Vaikpalaikis, atitinkamai 5:4 per Atlantic/Warner). JAV šalies žvaigždė Morganas Walleris penketuką užbaigia su Vienas dalykas vienu metu (7-5 per Mercury/Universal).

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Nėra abejonių, Chappell Roan turi akimirką. Kylanti popžvaigždė pirmą kartą pasirodo geriausiųjų dešimtuke su 2023 m. debiutiniu albumu Vidurio Vakarų princesės kilimas ir kritimas (Sala/Universal), pakilusi 14:7, o jos išskirtinis kūrinys „Good Luck, Babe! pakelia 20-12 ir užėmė naują aukščiausią vietą nacionalinėje vienetų įskaitoje.

Netoliese, Brisbenas, Australijos sukurta popmuzikos grupė Šepardas pažymėkite savo sugrįžimą į ARIA diagramą su Zora (Empire Of Song/MGM), ketvirtasis studijinis albumas. Tai nauja, Nr. 8. Dabar įsikūrusi Nešvilyje, TN, Sheppard pateko į ARIA top 10 su 2014 m. Bombos toli (Nr. 2), 2018 m Žiūrėti dangų (Nr. 1) ir 2021 m Kaleidoskopo akys (Nr. 2).

Ant ARIA singlų diagrama, Sabrina Carpenter antrą savaitę išlaiko aukščiausią vietą su „Please Please Please” (sala / universalus). Tuo tarpu Shaboozey„A Bar Song (Tipsy)“ (per „Empire“) pagerina rezultatu 3:2 ir užima naują aukščiausią poziciją, o buvęs Carpenter lyderis „Espresso“ nusileidžia 2:3.

Toliau sąraše, Tomis Richmanas patekęs į 40 geriausių dainų „Devil Is a Lie“ (per Conchord/Universal) – tai jo hito Nr. 1 „Million Dollar Baby“ tęsinys. „Velnias yra melas“ – naujas numeris 27.

Pagaliau, Paskelbkite Malone's country eros lassos dar 40 geriausių kaip „Pour Me a Drink“ (Universalus) su Blake'as Sheltonas Atidaromas Nr. 33. Tai tęsinys „Aš turėjau pagalbos“ su Morganu Wallenu, kuris šiuo metu septintą savaitę yra 6:4.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -