Geriausi džinsiniai šortai vasarai

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

Apkabinkite atsipalaidavusius vasaros nuotaika su klasikiniais džinsiniais šortais. Nesvarbu, ar keliaujate į paplūdimį, ar gulite kieme, šie universalūs šortai yra tokie privaloma kiekvienai progai. Nuo šortų aukštu juosmeniu iki vidutinio aukščio džinsinių šortų – kiekvienas ras kažką.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Jei jūs ieškote patogumas ir stilius, tai puikus pasirinkimas. Pasiruoškite išlikti elegantiškai ir patogiai vasara ilgai.

Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte mėgstamiausius, ir padidinkite savo garderobą su tobula trumpų džinsų pora.

Tikslas

Levi's 501 originalūs aukštaūgiai džinsiniai šortai

Tiems, kurie ieško aukštai prigludusių džinsų šortų, apsvarstykite juos Levi's šortai iš Target. Tai puikiai tinka atsipalaiduoti savaitgaliui ar tvarkyti reikalus bet kada ir bet kur. Jis yra visų dydžių ir spalvų, nuo juodos iki skirtingų mėlynos atspalvių.

Senasis laivynas

Seni laivyno džinsiniai šortai aukštu juosmeniu

Jei norite paįvairinti savo džinsų šortų stilių, apsvarstykite tai Seni laivyno džinsiniai šortai aukštu juosmeniu. Dėl glostančio dizaino galėsite nešioti juos bet kur, kur tik norite. Išskirtinis mygtukas ir priekinės bei galinės kišenės išskirs jus iš kitų.

Agoldė

Mila vintažiniai aukštaūgiai šortai

Senoviniai šortai per kelias sekundes gali suteikti jūsų išvaizdai unikalaus stiliaus. Šie yra pagaminti iš organinės medvilnės. Išskirtinis kontūrinis prigludimas, subtilus išlinkimas ir nutrintas kraštų linija padeda paryškinti natūralią juosmens liniją. Įsigykite įprastą ir laisvą atmosferą, suteikdami šiek tiek daugiau ilgio, palyginti su trumpesniais stiliais.

Tikslas

„Wild Fable“ aukštaūgiai lengvi džinsiniai šortai

Padidinkite savo išvaizdą su šiais Aukštos kokybės „Easy Cutoff“ džinsiniai šortai, kurioms šiuo metu taikoma 30 procentų nuolaida! Pasiekite tobulą puošnų šortų išvaizdą ir derinkite juos su bet kuriais pasirinktais marškiniais.

Sumaišykite savo šortų pasirinkimą . Tai puikus pasirinkimas ieškantiems ilgesnių šortų ir paįvairinti jūsų spintą. Šis atsipalaidavęs prigludimas leidžia laisvai judėti ir padeda pasiekti maksimalų komfortą. Šį stilių galite įsigyti rožinės, juodos ir skirtingų mėlynos spalvos atspalvių.

Universalūs aukštaūgiai džinsiniai šortai

Juodi šortai yra būtini drabužių spinta, todėl, jei dar neturite poros, apsvarstykite juos Universalūs aukštaūgiai džinsiniai šortai. Paskubėkite, nes vidutinio plovimo spalvos šiuo metu nėra sandėlyje, bet vis tiek galite įsigyti juodos spalvos. Šie universalūs, lengvi ir prigludę šortai yra būtini.

Daugiau produktų rekomendacijospatikrinkite tai nauja Target kolekcija ir įsigykite visus būtiniausius vasaros reikmenis, pridėkite a crossbody telefono maišelio priedas kad galėtumėte naudotis laisvų rankų įranga ir alternatyvios viršūnės kad priderintumėte prie džinsų šortų.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -