George'as Strait sumušė koncertų lankomumo rekordą Teksase

0


„Kas vyksta visiems?” šalies legenda George'as Strait sakė rekordinei miniai 110 905 bilietus perkančių gerbėjų, susirinkusių šį vakarą (birželio 15 d.) Kyle Field prie Teksaso A&M koledžo stotyje. „Turime keletą Aggie? O taip! Man gėda tai sakyti, bet tai pirmas kartas, kai esu Kyle Field… po velnių! Tiesiog pakviesk mane atgal, aš ateisiu!

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Prieš kelias minutes Teksaso gyventojas pasiekė visų laikų lankomumo rekordą koncerte, į kurį įpirktas bilietas, Jungtinėse Valstijose, anksčiau priklausiusiai grupei „The Grateful Dead“, kurios 1977 m. pasirodyme Raceway parke Naujajame Džersyje dalyvavo 107 019 gerbėjų. Strait šou taip pat ir naujas Teksaso A&M Kyle Field vieno renginio rekordas (anksčiau buvo įrašytas 2014 m. spalio 11 d., 110 633, Teksaso A&M žaidime prieš Ole Missą), kuriame dalyvavo 110 905 gerbėjai George'o sąsiauryje: Karalius Kyle Field su ypatingais svečiais. , kolegos Lone Star vietiniai gyventojai ir MCA etiketės draugai Parker McCollum ir Catie Offerman.

George'as Strait'as pasiekė daugybę rekordų per savo puikią karjerą: daugiausiai 1 bet kurio žanro atlikėjo singlų, vienintelis atlikėjas, kuris kasmet 30 metų patenka į Top 10 hitų sąrašą ir daugiausiai 1 albumų, auksinių albumų, ir platininiai albumai kantri muzikos istorijoje, įskaitant 20 jo didžiulių 60 hitų Nr. 1.

Prieš pasirodymą Strait debiutavo dvi naujos dainos „MIA in MIA“ ir „The Little Things“, abi iš būsimojo albumo. Kaubojai ir svajotojai, jo 31-asis albumas MCA Nashville, kuris bus išleistas rugsėjo 6 d.

Likusias Strait 2024 m. koncertų datas rasite žemiau. Sužinokite daugiau adresu georgesttrait.com.

6/29 Rice-Eccles stadionas Solt Leik Sityje, UT
7/13 Ford Field Detroit, MI
7/20 kareivis, Čikaga, IL
12/7 Allegiant stadionas Las Vegasas, NVSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -