Eminemas, Normani, Shaboozey ir kt

0


„Billboard“. Penktadienio muzikos vadovas yra patogus šio penktadienio svarbiausių leidimų vadovas – pagrindinė muzika, apie kurią šiandien kalbės visi ir kuri dominuos grojaraščiuose šį savaitgalį ir vėliau.

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Šią savaitę Eminemas grįžta, kad atgautų šlovės laikus, kai jis bandė susigrąžinti savo šlovės dienas, Normani debiutinis albumas pagaliau liko vos kelios savaitės, Foster the People grįžta prie naujos leidyklos su nauju skambesiu ir dar daugiau. Peržiūrėkite visus šios savaitės pasirinkimus žemiau.

Eminemas, „Houdini“

Nenuostabu, kad Eminemas pradeda „Houdini“ – kaip pranešama, pagrindinį jo būsimo singlą Slim Shady mirtis albumas – su skambučiu į jo klasikinį 2002 m. singlą „Without Me“, atkuriant garsųjį tos dainos „Atspėk, kas sugrįžo? įvadas. Labiau stebina pojūtis: Eminemas ne tik perbraukia 1982 m. Steve'o Miller Band'o „Billboard Hot 100“ dainos „Abracadabra“ pagalbinę melodiją, bet ir daugiau ar mažiau atkuria choro didmeninę prekybą, tiesiog pakeisdamas Millerio dainą „Aš noriu ištiesti ranką ir patraukti tave“. “ už „Aš ruošiuosi pasiekti savo krepšį, bruh“. Deja, šiuo atveju, Emui, einančiam į krepšį, juokaujama apie R. Kelly, Megan Thee Stallion šaudymą ir jo „translytį katiną“ prieš paskelbiant: „Jei aš galvoju, kad ne, aš sakau, kad ne… t/ Atšauk mane, ką? Na, jei to dar neatsitiko Eminemui po 25 superžvaigždės metų, ši daina tikriausiai nebus ta, kuri tai daro.

Normani, „Candy Paint“

Tik dvi savaitės iki Normani ilgo – ir mes turime omenyje ilgai – lauktas debiutinis albumas, Dopaminas, pagaliau atvyksta. Tuo tarpu turime dar vieną pažangų singlą: „Candy Paint“, kuriame ji giriasi, kad gali pavogti jūsų vyrą, jei ir kada (ir tol, kol) taip nori. „Jei leisi man jį paimti, galbūt niekada jo nesugrąžinsi/ Aš esu blogas ir nežinau, kaip elgtis“, – chore skelbia ji, o pirmoji dalis vystosi į „Kai baigsiu, vaikeli, tu gali jį susigrąžinti“. Tai žaismingos ir linksmos trys minutės su kolos buteliuko skambesiu, kurį skambina bendraprodiuseriai Starrah ir Tommy Brown, todėl viskas puikiai juda.

Shaboozey, Kur aš buvau, ar ne ten, kur aš einu

Keletas atlikėjų, išleidusių albumus 2024 m., padarė daugiau lygių nuo savo ankstesnio LP nei Virignia kantri atlikėjas Shaboozey, kuris pasirodė viename didžiausių metų Beyoncé rinkinių. Kaubojus Carteris, tada pelnė savo paties hitą su Billboard Hot 100 populiariausių 5 hitu „A Bar Song (Tipsy). Tas vis dar stiprėjantis smūgis yra trečiajame Shaboozey albume, Kur aš buvau, ar ne ten, kur aš einu, kartu su kitais dulkėtais ir šiek tiek hip-hopu dvelkiančiais trenksmais, tokiais kaip „Highway“ ir „Let It Burn“, taip pat tokiomis baladėmis kaip „East of the Massanutten“ ir Nojaus Cyruso bendradarbis „My Fault“. Tačiau yra ir keletas smagių naujesnių atlikėjo išvaizdų, pavyzdžiui, Post Malone skambantis pop-rokas „Anabelle“ ir trapiškesnis „BigXthaPlug“ su „Drink Don't Need No Mix“.

Charli XCX feat. Robyn & Yung Lean, „360 remiksas su robyn ir yung lean“

Taip, tai yra tikrasis naujojo Charli XCX singlo „360“ remikso, kuriame dabar dalyvauja pora svečių iš švedų, reperė Yung Lean ir pop ikona Robyn, pavadinimas. Trys dainų tekstai užgniaužia kvapą ir beveik keičiami per dvi minutes trunkantį perdarymą, sustiprindami ir taip įspūdingai kinetinės originalios versijos energiją. Ir, žinoma, geriausi dainų tekstai priklauso poniai Carlsson: Aš pradėjau taip jauna, net neturėjau el. pašto adreso.

Ayra Starr, Metai, kai man suėjo 21 metai

Kylanti Benino ir Nigerijos dainininkė ir dainų autorė Ayra Starr išleidžia savo tęsinį iki 2022 m. 19 & Pavojinga šios savaitės taikliai pavadinta Metai, kai man suėjo 21 metai. Albumas, kuriame yra 10 geriausių Billboard JAV Afrobeats dainos hitas „Commas“ sklandžiai sumaišo afrobeats su tokiais žanrais kaip pop, R&B ir amapiano, viskas susieta su sodriu, giliu Starr vokalu. „Dėl mano balso jaučiasi labai darniai“, ji pasakė Skelbimų lenta anksčiau šią savaitę. „Mano balsas yra mano garsas – taigi, kad ir kokiame žanre atsidurčiau, tol, kol mano balsas yra, girdėsite afrobeats.

Foster the People, „Paklydę erdvėje“

Kalbant apie atlikėjus su „Houdini“, 2010-ųjų alt-pop hitų kūrėjai Foster the People grįžta šią savaitę su nauju singlu „Lost in Space“ – pirmasis grupės ką tik paskelbto būsimo albumo skonis. Rojaus proto būsena, pirmasis naujas FTP rinkinys per septynerius metus. „Space“ skamba dvelkiančia sintezės boso linija ir disko grovu, kuris skamba arčiau „Pump Up the Jam“ nei „Pumped Up Kicks“, su falseto vokalo kabliu iš pagrindinio dainininko Marko Fosterio – visa tai sukuria palankią pradžią grupės naują erą, kurią jie pradės „Atlantic Records“, praleidę pirmuosius trejus metus „Columbia“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -