Edas Sheeranas laimėjo septintąjį titulą kaip geriausiai grojantis JK metų atlikėjas

0


Jie myli jį, jie tikrai jį myli. Septintą kartą per savo karjerą ED Sheeran buvo paskelbtas daugiausiai grojančiu atlikėju JK Globėjas33 metų Sheeranas muzikos licencijavimo bendrovės PPL sudarytame sąraše septintą kartą per devynerius metus atsidūrė Jungtinėje Karalystėje, radijuje, televizijoje ir viešose vietose grojamos muzikos sąrašo viršuje.

Naujausia Sheerano garbė išliko ir jo draugas, Taylor Swift, nuo jos pirmojo smūgio į daugiausiai grojamą JK titulą, o dainininkė užėmė 2 vietą po to, kai 2023 m. reitinge atsidūrė 10 vietoje; Taylor antroji vieta atitinka ankstesnį 2015 m. Swift vyksta vasaros įkarštyje „Eras Tour“ Europoje, kuri antradienį (birželio 18 d.) nuves ją į „Principality“ stadioną Kardife, Velse.

„Ačiū, kad įvardijote mane labiausiai grojusiu praėjusių metų atlikėju. Dėkoju savo komandai ne tik man, bet ir visiems kitiems menininkams, su kuriais dirbate – džiaugiuosi, kad sulaukėte šio pripažinimo“, – sakoma Sheerano pranešime.

Už Sheerano ir Swift atsidūrė Dua Lipa, kurios singlas „Šok naktį“. Barbė garso takelis padėjo pagerinti jos reitingą – Calvinas Harrisas atsiliko vos už 4, o Davidas Guetta užbaigė penketuką. Seras Eltonas Johnas užėmė šeštąją vietą, aplenkdamas vienintelę sąraše grupę „Coldplay“, po kurios pirmą kartą pasirodė dainininkas Tomas Grennanas, o Harry Stylesas užėmė 9 vietą. Pasaulinio Celebration turo dėka Madonna sugrįžo į metų pabaigos taškas Nr. 10.

Peržiūrėkite toliau pateiktą dažniausiai JK 2023 m. grojamų dainų sąrašą.

  1. Miley Cyrus, „Gėlės
  2. Edas Sheeranas, „Užmerktos akys“
  3. Lewisas Capaldi, „Pamiršk mane“
  4. Taylor Swift, „Antiherojus“
  5. Dua Lipa, „Šok naktį“
  6. Calvinas Harrisas ir Ellie Goulding, „Stebuklas“
  7. P!nk, „Pasitikėjimas“
  8. Broliai Jonas, „Vaflių namai“
  9. Taylor Swift, „Žiauri vasara“
  10. Niall Horan, „Dangus“Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -