Dua Lipa skelbia Vemblio stadiono šou

0


Pirmasis Glastonberio festivalis, dabar Dua Lipa jos taikiklis yra Vemblio stadione.

„One Kiss“ dainininkė, savaitgalį grojusi Glastonberio piramidės scenoje, kitą vasarą Vemblio stadione paskelbia datą, kuri bus jos didžiausias pagrindinis koncertas gimtinėje.

Lipa užsakyta žaisti 90 000 žmonių talpinančioje vietoje 2025 m. birželio 20 d. „Negali būti geresnio laiko pasidalinti tuo su jumis visais“, – komentuoja ji savo pranešime. „Aš vis dar skrendu aukštai dėl šio savaitgalio Glastonberio piramidės scenos magijos ir labai džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad kitais metais šį kartą žaisiu Vemblio stadione.”

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Bilietai į Vemblio stadiono datą bus parduodami kitą penktadienį, liepos 12 d., O2 klientai gaus išskirtinę išankstinio pardavimo galimybę nuo trečiadienio, liepos 10 d.

Visa tai vyksta iš karto Lipai, kuri spindėjo pagrindinėje Glastonbury scenoje, kur atliko vienas kitą hitus, iškarpas iš savo trečiojo ir naujausio studijinio albumo, Radikalus optimizmasir bendradarbiavo kartu su Tame Impala Kevinu Parkeriu su Australijos psichodelinės popmuzikos aprangos 2015 m. hitu „The Less I Know The Better“.

„Užrašiau šią akimirką, to norėjau, svajojau“, – Lipa pasakojo miniai, ką jai reiškia Glastonberio antraštė. „Kai tai užsirašiau, sakiau, kad tikrai noriu penktadienio vakarą tapti piramidės scenos antrašte, kad kitas dvi dienas galėčiau švęsti geriausioje vietoje žemėje.

Parkeris dirbo kartu su Lipa kaip bendraprodiuseris ir bendraautorius septyniuose kūriniuose Radikalus optimizmasįskaitant „Houdini“, „Treniruočių sezoną“ ir „Iliuziją“, kurie visi pateko į JK 10 geriausių.

Radikalus optimizmas Šių metų pradžioje ji užėmė 1 vietą oficialiame JK albumų sąraše ir dėl savo pasirodymo Glastonberyje užėmė 2 vietą. vidurio savaitės diagrama. Jos ankstesnis, Brit Award apdovanojimą pelnęs albumas 2020 m Ateities nostalgija karaliavo keturias savaites ir išleido 2021 m. Billboard Hot 100 dainą Nr. 1 „Levitating“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -