Drake'o repavimas per „BBL Drizzy“ yra protingas žingsnis

0


Buvau suplėšytas, kai fragmentai Drake'asnaujas Seksualiai raudona funkcija X (buvusioje „Twitter“) pradėjo pasirodyti praėjusią naktį. Su šia daina jis pasirenka nutraukti tylą? Ar tikrai jis repavo?BBL Drizzy”? Ne, tai negalėjo būti. Ne po to, kai Kendrickas jam priskyrė etiketękolonizatorius“, o ne po to, kai Kendrickas išspjovė tuos barus apie du reperiuseuforija. Tiesą sakant, kai kurie manė, kad jis turėtų atsiriboti nuo Sexyy. Jie sakė, kad blokas vis dar per karštas. Bet kuo daugiau apie tai galvojau ir tuo daugiau klausiausi “U Mano viskas“, kai jis sumažėjo, dabar manau, kad tai buvo protingas jo žingsnis.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Kodėl nepajuokavus? Tai klasikinis Drake'o žingsnis, jei sekate jo karjerą. Jis tikrai niekada nebijojo pasijuokti iš savęs. Jis pakartotinai paskelbtas memai apie save ir pajuokavo jo fonas SNL. Kodėl neišlaikius aktualumo ir neparodžius meilės vienam mėgstamiausių naujųjų atlikėjų? Bendradarbiai veikia abiem kryptimis. Kartais aš žiūriu Drake'ą į Larry Davidą, kai jis plaukia tam tikromis bangomis, visada remiksuodamas karščiausias dainas. Bet tai yra jo MO, ir jis sūpuoja su trumpomis dainomis, tad kodėl gi nesugrįžus prie dainos, kuri skamba tiesiai jo vairinėje – vis tiek mėtant povandeninius signalus ir paliekant atviras duris tolimesniam mūšiui? Juk tai repo muzika. Drake'as neturi kito pasirinkimo, kaip tik stovėti aukštai. Ir ne veltui: šis maršrutas yra įdomesnis, nei laukti, kol Drake'as sugrįš su daina, kurios, jo manymu, viršys „Hot 100“.

Žinojome, kad anksčiau ar vėliau pasirodys Sexyy Red funkcija; du kartu padarė kelias nuotraukas, ji buvo rodoma „Turtingas kūdikis tėtis“, jis pasirodė „Gaukite tai Sexy“ vaizdo įrašą, ir jie buvo gerbėjų teorijų apie jų ryšį su gama bosu Larry Jacksonu centre. – paklausė vienas žmogus„ar tu esi karalius Dreikas funkcijos?” į kurią ji sarkastiškai atsakė: „taip“.

Ir aš tiesiog pasakysiu: man patinka daina. Nežinau, ką tau pasakyti, žmogau. Paduok mane į teismą. „U My Everything“ parodo Sexyy Red savo žaviausią. Beat yra sielos ir taip pat jos kabliukas. Tai tokio tipo choras, kurį atsitiktinai dainuojate visą dieną. Esu pasirengęs lažintis, kad Drake'o stimmy čekis užims tokią aukštą vietą topuose. Yra per daug veiksnių. Sent Luiso reperis pats savaime yra hitų kūrėjas, o „Get It Sexyy“ pateko į „Billboard Hot 100“ top 20. Tada yra vaikinas Toronte, kuris sau namus sukūrė topuose. Kodėl ši daina nepateikia skaičių? Tai gaisras, o aplink jį jau buvo pokalbiai ir istorija.

Tai aiškiai apskaičiuotas Toronto MC žingsnis. Jis kelis kartus nurodo jautieną. Pirma, jis repuoja: „Žinai, kiek laiko mes turime, kai mano n – kaip pradeda slapstytis ir susirišti juos su gobtuvais ir t… Kai tik ši problema išsispręs, aš kreipsiuosi į bibliotekininką. Užsisakau tą šūdą. Tada yra eilutės: „Gal mes einame į Sent Lusiją, aš ten buvau, todėl aš jus supažindinsiu/ O gal tu eisi su manimi į Sen Martyną, jei tai n – kaip padaryti pertrauką ir nustoti pradėti nuo manęs“.

Bet tada ritmas persijungia į „BBL Drizzy“ ir jūsų ausys pakyla. Jūs manote, kad negalite girdėti to, ką girdite. Tada jis pradeda eiti su kulkosvaidžiu: „BBL Drizzy, jie nori naujo kūno, jie manęs prašo. Paskutinis, Jungai, jis tai padarė nemokamai, nes aš išsiunčiau tiek daug ankstesnių. “ (Aš „Google“ ieškojau „jung bbl“ ir ką jūs žinote? Dr. Calvin Jung – @drjungmoney Instagram – iššoko.)

Kartais reikia tiesiog sėdėti ir juoktis. Drake'as yra protingas vaikinas. Turite mylėti, kai reperis linksta į piktadarį kaip profesionalus imtynininkas. Drake'as bando patraukti Holivudo Hoganą, mylimą instituciją, kuri pasuko kulnu. Ar tai gali atsigauti? Žinoma, gali, bet aš vis tiek tam pritariu.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -