Diddy ištiko buvusios egzotiškos šokėjos ieškinį dėl prekybos seksu

0


Seanas „Diddy“ šukos Egzotiška šokėja Adria English iškėlė naują ieškinį, teigianti, kad ji tapo prekybos seksu auka, kurią 2000-aisiais organizavo „Bad Boy“ magnatas ir kiti, kuriuos ji įvardijo trečiadienį (liepos 3 d.) Niujorko federaliniame teisme pateiktame skunde. .

Pagal ieškinį, pateiktą advokatų Arielis Mitchell-Kidd ir Stevenas Metcalfas, anglas buvo prekybos seksu auka, kurią vykdė Combs, kartu su savo kolegomis kaltinamaisiais Tamiko Thomasu, kuris tuo metu tariamai buvo „Bad Boy Entertainment“ darbuotojas, ir vyru, vardu Jacobas Arabovas (dar žinomas kaip Jacob The Jeweler). Ji teigia, kad šiai trijulei „pagalbos ir kurstytos“ kelios bendrovės, taip pat nurodytos kaip kaltinamosios skunde, įskaitant „Bad Boy Entertainment“, „Combs Global Enterprises“, „Sean John Holdings“, VIBE žurnalas ir dabartinė jo pagrindinė įmonė „Penske Media Corporation“ (PMC). (PMC nepriklausė VIBE kada įvyko tariami įvykiai.)

Pažymėtina, kad skunde teigiama, kad visų kaltinamųjų veiksmai prilygo federalinių RICO (reketininkų paveiktų ir korupcinių organizacijų) įstatymų, kurie istoriškai buvo naudojami atakuojant mafiją, narkotikų kartelius ir kitus organizuoto nusikalstamumo grupes (panašus valstijos lygis), pažeidimus. Gruzijos teisė sudarė pagrindą prokurorų byla prieš reperis Jaunas nusikaltėlis, kuris, jų teigimu, vadovauja smurtinei Atlantos gatvės gaujai, žinomai kaip Young Slime Life). Tokie reketo įstatymai leidžia prokurorams lengviau iššluoti tariamų nusikalstamų įmonių narius, remiantis daugybe individualių veiksmų.

Anglė teigia, kad pirmą kartą su Combs ji susisiekė 2004 m., kai ji sako, kad dirbo šokėja Larry Flynt's Hustler klube Manhetene, po to, kai atlydėjo savo tuometinį vaikiną, modelį Anthony Gallo į Seano Johno modeliavimo kampanijos atranką. Per atranką ji sako, kad Gallo ir dar vienas modelis buvo paprašyti atlikti Fellatio on Combs kaip sąlygą užsakant darbą. Gallo atsisakius, ji tvirtina, kad vėliau jam buvo pasakyta, kad jis galėtų rezervuoti kampaniją, jei jis įsakytų anglui dirbti go-go šokėju Combs' Labor Day White Party Hamptonse, NY „Stengiantis padėti pono Gallo norui tapti modeliu, ieškovė sutiko su, jos manymu, teisėtu darbu“, – rašoma skunde.

Vykdydama renginį, anglė sako, kad jai buvo liepta šokti ant kelių ir „seksualiai flirtuoti“ su svečiais bei „vartoti alkoholinius gėrimus ir nelegalias narkotines medžiagas“, įskaitant butelius, kurie, jos teigimu, buvo pririšti su ekstaziu. Ji tvirtina, kad vėliau buvo pakviesta koncertuoti į papildomus baltųjų vakarėlius, kur Combsas ir Thomasas, kurį ji lygina su Ghislaine Maxwell, buvusiu velionio seksualinio plėšrūno Jeffrey Epsteino bendražygiu, galiausiai „išviliojo“ ją į prekybą seksu.

Trečiajame savo baltųjų vakarėlyje English tvirtina, kad Combs ir Thomas reikalavo jos lytiškai santykiauti su svečiais, pasinaudodami žiniomis apie savo ankstesnį darbą filmuose suaugusiems, kad „priverstų“ ją tai daryti. Ji teigia, kad ši veikla tęsėsi iki 2009 m. White Party, rengiamuose Kombso Hamptono ir Majamio rezidencijose.

Vienas iš vyrų, su kuriuo anglė sako, kad šiuo laikotarpiu buvo priversta turėti lytinių santykių, buvo Džeikobas Arabovas (Jacob The Jeweler) Kombso nurodymu, nes bijojo, kad gali prarasti darbą kartu su savo vaikino ateities modelio galimybėmis. „Ieškovė, bijodama ne tik savo saugumo, bet ir jos ir tuometinio vaikino darbo saugumo, padarė taip, kaip nurodė ir kartu su atsakovu Jokūbu išvyko į priverstinius lytinius santykius su atsakovu Jokūbu atsakovo Kombso reikalavimu ir nurodymu“, – rašoma skunde. .

Anglas taip pat tvirtina, kad Combsas laikė paslėptas kameras visuose savo namų Hamptone ir Majamyje kambariuose ir mano, kad jos seksualiniai išpuoliai buvo užfiksuoti juostoje, įskaitant tada, kai ji buvo „be sąmonės“.

Šiuo laikotarpiu anglai taip pat tvirtina VIBE žurnalas paskelbė jos atvaizdą 2006 m. lapkritį pasakojime apie Combs's White Party be jos sutikimo, teigdamas, kad jo naudojimas pažeidžia jos „teises į privatumą per neteisėtą pasisavinimą“. Ji tvirtina, kad „nesurado pažeidžiančio naudojimo“ iki 2024 m. balandžio mėn. Ji toliau kaltina VIBE ir patronuojančiai bendrovei PMC „tyčia ir melagingai reklamuojančius ir reklamuojančius“ Combs' White Partys „kaip aukšto lygio tinklų kūrimo ir socialinį renginį, stengiantis užmaskuoti ir apgauti tikrąjį renginio ketinimą… ir toliau siekti neteisėtų atsakovų tikslų. ir nusikalstama įmonė“.

English sako, kad ji ir toliau pakęsė Combs reikalavimus iš dalies dėl pažadų, kad jis padės jai įsiveržti į muzikos verslą, įtraukdamas ją į muzikos grupę, kurią sudaro tik moterys. Ji sako, kad galiausiai atsiskyrė nuo Kombso, kai grįžo į Kaliforniją 2009 m., tada ji teigia, kad kentėjo nuo gilios depresijos ir nerimo, reaguodama į praeityje patirtą užpuolimą ir prekybą žmonėmis, taip pat savo karjerą.

Remiantis ieškiniu, Anglijos viktimizavimas nuo Combso ir jo tariamų sąmokslininkų privertė ją nuolat kentėti „ypatingus emocinius išgyvenimus“, kurie paveikė visus jos asmeninio gyvenimo aspektus.

Pareiškime, išsiųstame adresu Skelbimų lentaCombs advokatas Džonatanas Davisas „Nesvarbu, kiek ieškinių būtų pateikta, tai nepakeis fakto, kad ponas Combsas niekada nieko seksualiai prievartavo ir neprekiavo seksu. Mes gyvename pasaulyje, kuriame kiekvienas gali pateikti ieškinį dėl bet kokios priežasties ir be jokių įrodymų. Laimei, egzistuoja sąžiningas ir nešališkas teisminis procesas, siekiant išsiaiškinti tiesą, ir ponas Combsas yra įsitikinęs, kad jis nugalės prieš šiuos ir kitus nepagrįstus reikalavimus teisme.

Skelbimų lenta susisiekė su Thomasu ir Arabovu dėl komentarų, bet iki spaudos laiko negavo. PMC atsisakė komentuoti.

Tai 10-oji ieškinys dėl netinkamo seksualinio elgesio bus pateiktas Combsui, nes jo buvusi mergina popmuzikos žvaigždė Cassiekėlė bangas su ja seksualinės prievartos kostiumas prieš mogus lapkritį, kuris buvo apsigyveno mažiau nei po 24 valandų. Jis griežtai neigė visas jam iškeltas bylas. Combs namai Majamyje ir Los Andžele buvo užpuolė federaliniai agentai kovo mėn., nors nebuvo suimta.

Geguže, nerimą keliančius kadrus gavo CNN 2016 m. kovą parodė, kaip Combsas išnaudojo Cassie Los Andželo viešbučio lifto banke. Netrukus po to, kai pasirodė filmuota medžiaga, Šukos atsiprašė už savo veiksmus, kuriais, kaip sako, buvo „pasibjaurėjęs“.

„Buvau pasimetęs. Aš turiu omenyje, kad pasiekiau dugną. Bet aš nesiteisinu“, – sakė jis nuo tada ištrintame „Instagram“ klipe. „Mano elgesys tame vaizdo įraše yra nepateisinamas. Aš prisiimu visą atsakomybę už savo veiksmus tame vaizdo įraše. Aš šlykštu. Man buvo bjauru tada, kai tai padariau, šlykštu dabar“.

Po kaltinimų Combso nuosmukiai ir toliau kartojosi. Praėjusį mėnesį jo žiniasklaidos įmonė „Revolt“. paskelbė darbuotojų taptų didžiausiais bendrovės akcininkais po to, kai Combsas, kaip pranešama, pardavė savo akcijų paketą anoniminiam pirkėjui. Taip pat birželį Combs' Majamio dienos garbė buvo atšauktas ir Howardo universitetas atsiėmė jam suteiktą garbės laipsnį.

Redaktoriaus pastaba: PMC yra pagrindinė įmonė Skelbimų lenta.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -