„Deny K & Angel Dior“ daina „WOA“ laimėjo naujosios muzikos lotynų kalbos apklausą

0


Neigė K ir naujausias Ángel Dior bendradarbis, pavadintas „WOA“, buvo šios savaitės naujosios muzikos viršūnėje. lotynų kalba apklausa.

Į apklausa paskelbtas penktadienį (birželio 27 d.) – palaikant savaitraštį Nauja lotyniška muzika ir grojaraštiskuruoja Skelbimų lenta lotynų ir „Billboard Español“. redaktoriai – muzikos gerbėjai naujausią kylančių atlikėjų bendradarbiavimą išrinko kaip mėgstamiausią savaitės muzikos leidinį.

„WOA“ surinko daugiau nei 50 % balsų ir aplenkė kitus šią savaitę iškritusius naujus kūrinius, įskaitant nuoširdžią Manuelio Turizo baladę „Dios Te Cuide“, Alvaro Solerio vasaros himną „Te Imaginaba“, HaAsh „El Cielo Te Mandó Para Mí“. “ ir Buscabulla „11:11“, pirmasis jų singlas per ketverius metus.

Antrą vietą šios savaitės apklausoje užėmė Xavi „OOTD“, surinkusi 42 % balsų. Naujausias meksikiečių kilmės amerikiečių atlikėjo kūrinys išlieka tam tikras tumbados románticos parašo stilius, dėl kurio jis yra žinomas, bet ir šiek tiek spartesnis, peržiūri būsimą albumą.

Deny K, besiformuojantis Kolumbijos atlikėjas, pasirašęs sutartį su Empire Records, bendradarbiauja su Dominikos reperiu ir dainininku Ángel Dior, kuris baigia daug bendradarbiauti, įskaitant Karol G („Ojos Ferrari“) ir koncertuoja kartu su Bad Bunny Puerto Riko žvaigždės šou. Dominikos Respublikoje. Klubams paruoštas takelis klesti dėl hipnotizuojančio ir žavingo dembow ritmo, kuris suteikia galios „WOA“. Muzikinis klipas buvo nufilmuotas Majamyje, o režisuotas Robot Vision.

Nors daugiausia balsų surinko Deny K ir Ángel Dior komanda, taip pat naujasis Xavi kūrinys, žiūrėkite galutinius šios savaitės naujos muzikos išleidimo apklausos rezultatus.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -