Debiutinis „Tems“ albumas „Born in the Wild“: transliuokite jį dabar

0


Tems' debiutinis albumas Gimęs laukinėje gamtoje pagaliau atvyko penktadienį (birželio 7 d.) per RCA Records ir Nuo '93 m.

18 takelių projekte bendradarbiaujama su Asake („Get It Right“) ir J. Cole („Free Fall“), taip pat anksčiau išleistus singlus „Love Me JeJe“ ir „Me & U“, kurių premjerą ji pristatė savo metu. Coachella pasirodymas balandį. „Love Me JeJe“, perkurianti Nigerijos dainininkės ir dainų autoriaus Seyi Sodimu 1997 m. hitą tuo pačiu pavadinimu, pasiekė 4 vietą. JAV afrobeats dainos ir Nr.9 Karštos R&B dainoso „Me & U“ pasiekė 3 vietą pagal US Afrobeats dainas ir 27 vietą R&B/Hip-Hop Airplay taip pat laimėjo išskirtinę tarptautinę dainą 2024 m. NAACP Image Awards apdovanojimuose. Ji atliko Gimęs laukinėje gamtoje titulinis kūrinys ir „Love Me JeJe“. Šio vakaro šou Geguže.

LP pasirodo praėjus trejiems metams po paskutinio jos EP Jei oranžinė būtų vietakuris pasiekė Nr. 7 ant Pasaulio albumai ir jame buvo penki kūriniai, įskaitant „Found“ bendradarbiavimą su Skelbimų lentanaujausias viršelis Brentas Faiyazas.

O Tems kitą savaitę prasidėsiančiame „Born in the Wild World Tour“ turo metu išleis savo pirmąjį pilno ilgio albumą visame pasaulyje. Su ypatingais svečiais Naomi Sharon ir Lekan, 31 datą truksiantis žygis prasidės Londono Eventim Apollo birželio 12 d. ir eina per Europą, Šiaurės Ameriką, Afriką ir Aziją, o vėliau baigsis Australijoje su trimis pasimatymais Melburne, Brisbene ir Sidnėjuje lapkritį.

Klausytis Gimęs laukinėje gamtoje žemiau.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -