Dainų autorius / prodiuseris Glenas Ballardas gaus žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje

0


1990 m. padėjo rašytojas / prodiuseris Glenas Ballardas Wilsonas Phillipsas išleido daugiaplatininį debiutinį albumą, kuris sukūrė tris Billboard Hot 100 hitus Nr. 1 – „Hold On“, „Release Me“ ir „You're in Love“. Liepos 11 d. popmuzikos trijulė grąžins palankumą, kalbėdama, kai Ballardas gaus žvaigždę Holivudo šlovės alėja.

Rogeris Bartas, kuris gavo Tony nominaciją už savo pasirodymą Atgal į ateitį: miuziklas, taip pat kalbės Ballardo žvaigždės ceremonijoje. Ballardas susivienijo su Alanas Silvestri parašyti partitūrą to 1985 m. filmo muzikinei adaptacijai. Spektaklis buvo atidarytas rugpjūtį Brodvėjuje ir vis dar vyksta.

Ballardas yra šešis kartus „Grammy“ laureatas. Jis laimėjo keturis apdovanojimai darbui su Alanis Morissette – Metų albumas ir geriausias roko albumas Dantyta maža piliulėgeriausia roko daina „You Ooughta Know“ ir geriausias vaizdo klipas Jagged Little Pill – gyvai. Kiti du Ballardo „Grammy“ apdovanojimai skirti bendram kūrinio aranžavimui Kvinsis Džounsas' Atgal į bloką ir už bendrą rašymą (su Silvestri) „Believe“ iš Polarinis ekspresas. Ballardas ir Silvestri taip pat gavo „Oskaro“ nominaciją už tos dainos, kurią filmo garso takelį atliko kartu su bendraautoriais. Joshas Grobanas.

71 metų Ballardas yra du kartus „Grammy“ nominuotas už metų dainą už „Hold On“ ir „You Oughta Know“. (Ballardas beveik neabejotinai būtų buvęs nominuotas toje kategorijoje už bendrą autorių Maiklas Džeksonas klasikinis „Man in the Mirror“, tačiau tuo metu „Grammy“ taisyklės padarė jį netinkamu. Daina, kurią Ballardas parašė kartu su Siedah Garrett, 1988 m. pateko į Hot 100 pirmąją vietą.)

Ballardas gavo du „Grammy“ apdovanojimus už metų prodiuserį, ne klasikinį. Jis buvo įtrauktas į Dainų autorių šlovės muziejų 2023 m.

Ballardas taip pat dirbo su Dave Matthews Band, No Doubt, Shelby Lynne, Goo Goo Dolls, POD Annie Lennox ir daugeliu kitų.

Žvaigždžių ceremonija vyks 23:30 PT. Renginys bus tiesiogiai transliuojamas adresu walkoffame.com/ Ballardo žvaigždė bus adresu 6253 Hollywood Boulevard. Ceremoniją ves Holivudo prekybos rūmų prezidentas ir generalinis direktorius Steve'as Nissenas. Holivudo prekybos rūmai administruoja Los Andželo miesto Holivudo šlovės alėją ir dešimtmečius rengia žvaigždžių ceremonijas.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -