Chrisas Housmanas, Georgia Webster ir kt

0


Šios savaitės naujovės Šalis muzika apima debiutinį Chriso Housmano albumą ir naujausią Georgia Webster albumą, o Bronwynas Keithas-Hynesas kartu su Dierksu Bentley bando pagroti Jimmy Buffetto hitą.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Chrisas Housmanas, Mėlynakaklis

Mėlynakaklis, debiutinis Kanzaso gimtojo ir atvirai gėjų kantri muzikanto Housmano albumas, sujungia 90-ųjų kantri skambesį su dainomis, atspindinčiomis paties Housmano tiesas ir kelionę. Projektas renka dainas, kurias jis išleido per pastaruosius kelerius metus, taip pat naujus kūrinius, įskaitant romantikos dainas („Tomorrow, Tonight“), širdies skausmą (gražiai sukurtas „I Can't Go Down that Road“) ir miglotų naktų dainas. pabėga nuo gyvenimo spaudimo (šokio kupina „Didžiosios viltys“).

Tačiau Housmanas taip pat savo giminingumą griežtai pasuktoms lyrinėms frazėms kreipia į tokias dainas kaip „Drag Queen“, apie drag queen, kuri „niekada nėra vilkas“, ir tituliniam takeliui, kuriame jis dainuoja: „Manau, kad jūs visi reiškia viską ir Žinau, kad mes visi tiesiog norime žinoti, kad priklausome. „Biblijos diržas“ sutelktas į religinių traumų ir atstūmimo (ir gydymo nuo jų) atspindžius; dainos tempo jausmas ir didžiausia viltis sulaukti priėmimo ir pagarbos paverčia dainą šauksmu. Viso projekto centre – niūrus, universalus Housmano vokalas ir daugybė dainų, kurios tikrai siūlo kantri muzikos albumą, kuris yra įtraukus ir universalus.

Georgia Webster, „Miesto pokalbiai“

Trečiajame savo EP Ženklai, Websteris atskleidžia emocinius niuansus, susijusius su neįpareigojančiais santykiais, o paskui nutraukiant santykius. „Miesto pokalbiuose“ ji kovoja su noru išlieti savo buvusio nusižengimus Nešvilio gatvėmis aukštyn ir žemyn, nes dainuodama: „Nešvilis tave įskaudins labiau nei aš… šis miestas kalba, kad aš neprivalau. “ Iš Masačusetso kilusi moteris į bendrą projektą įneša meistriško pasakojimo lanko, tačiau šiame takelyje jos pokalbio vokalo stilius įneša tik reikiamų dramos ir intymumo potėpių.

Kameron Marlowe, „Aš galiu bėgti“

Iš jo naujo albumo Šviesos įjungimas, šis takelis demonstruoja Marlowe sugebėjimą ištraukti visas dainos emocijų daleles. Daina, kurią parašė Oscaras Charlesas, Benas Robertsas ir Tuckeris Beathardas, yra galinga neigimo, nusivylimo ir nerimo savirefleksija. Tai dar viena solidi Marlowe vokalinė demonstracija.

Maddie ir Tae, „Liūdna mergaičių vasara“

Neapsigaukite dėl dainos pavadinimo – tai nėra lėtas verksmas. Vietoj to, šis įrašas po išsiskyrimo yra geriausio merginos draugo bandymas išvesti ją iš liūdnos merginos režimo ir grįžti į pasimatymų sceną. „Mergaite, tu pagavai/ Jis labiau pagauk ir paleisk“, – dainuoja jie. Švelnus, gaivus, suteikiantis jėgų ir kurstomas dueto harmonijų, tai tikrai bus gerbėjų mėgstamiausia.

Bronwyn Keith-Hynes, „Kelionė aplink saulę“

Keith-Hynes, du kartus IBMA metų smuiko laimėtoja, žinoma dėl savo darbo Molly Tuttle grupėje Golden Highway, kartu su kantri atlikėju Dierksu Bentley atlieka šį kūrinį iš antrojo Keith-Hynes albumo. Sukūriau pasaulįdabar išleista „Sugar Petunia Records“.

Iš pradžių įrašytas velionio Jimmy Buffetto ir Martinos McBride'o, čia ištaigingi mandolina ir Keitho-Hyneso aukščiausios lentynos smuiko kūrinys perkelia kantri hitą tiesiai į bluegrass teritoriją, o garsinė atmosfera leidžia medituoti apie priėmimą ir atsisakymą valdyti kambarį kvėpuoti. ir išplėsti, pereinant nuo baladės į smuiku varomą bluegrass uogienę. „Bentley“ harmonijos suteikia žemišką atsvarą erdviam Keith-Hynes vokalui. Bentley, žinoma, jau seniai demonstravo savo artimą bluegrass, įskaitant jo 2010 m. bluegrass projektą. Aukštyn ant Ridge ir tęsiasi iki jo pirmojo albumo, kuriame buvo bendradarbiaujama su The Del McCoury Band. Jiems padeda muzikiniai šviesuoliai, tokie kaip Bryanas Suttonas (gitara), Wesas Corbettas (banjo), Jerry Douglas (rezogitara), Jeffas Pickeris (bosas) ir Samas Bushas (mandolina).Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -