Celine Dion 2024 m. NHL naujokų biržoje paskelbė Monrealio „Canadiens“ pasirinkimą

0


Atrinktas pirmajame ture NHL Juodraštis yra vieną kartą gyvenime pasitaikantis momentas. Tai, kad jį paskelbė vienas talentingiausių visų laikų dainininkų, yra vienas iš milijono.

2024 m. NHL naujokų biržoje penktadienio vakarą (birželio 28 d.) „Canadiens“ pasveikino Celine Dion į sceną, kurią Monrealio generalinis vadybininkas Kentas Hughesas apibūdino kaip „mūsų gerbėją Nr. 1“, paskelbti penktąjį šios nakties bendrą drafto pasirinkimą.

Dion į sceną Las Vegaso sferoje atlydėjo jos 23 metų sūnus René-Charlesas Dionas Angélilas, kuris taip pat yra dainininkas ir RC Angélilas. Po dvikalbio pasisveikinimo, persijungęs tarp prancūzų ir anglų, Dion ėmėsi reikalo. „2024 m. NHL naujosios naujovės penktoji atranka Monrealio „Canadiens“ didžiuojasi pasirinkusi Ivaną Demidovą.

Dėl Diono įtemptos pauzės prieš ištardamas 18-mečio rusų ledo ritulininko vardą, NHL pranešėjai tai pavadino „dramatiškiausiu visų laikų juodraščio pranešimu“. (Diktoriai taip pat užsiminė, kad „Monrealis sako „gailestingumo“ Anaheimo „Ducks“ komandai, kad jo nepasirinko“, Kalifornijos klubui parodžius susidomėjimą Demidovu išrinkti trečią vietą bendroje įskaitoje.)

Savo spaudos konferencijoje po projekto projekto. žurnalistai paklausė Demidovo, ką reiškia, kai Dionas paskelbė savo vardą. „Tai neįtikėtina. Tai kaip knyga. Kaip filmas. Tai… aš, – nusijuokė jis.

Žurnalistai manė, kad jis gali būti per jaunas, kad žinotų Diono muziką, bet rusų paauglys patikino: „Ne, aš žinau. Aš stebėjau Titanikas. Žinoma, Dionas atliko „My Heart Will Go On“ – teminę dainą iš 1998 m. Jameso Camerono epopėjos. Titanikaskuris viršūnėje praleido dvi savaites „Billboard Hot 100“..

Dionas gimė maždaug 15 mylių už Monrealio, Karolio Didžiojo mieste, Kvebeke, ir daugelį metų buvo „Canadiens“ gerbėjas. Ji taip pat daugelį metų vadina Las Vegasą namais ir per 16 metų iš eilės įrengė dvi atskiras rezidencijas Cezario rūmuose.

NHL juodraštis pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai „Prime Video“ išleido naują dokumentinį filmą „I Am: Celine Dion“, kuriame pasakojama apie Diono sveikatos kovą su standaus asmens sindromu – retu autoimuniniu neurologiniu sutrikimu.

Žiūrėkite toliau pateiktą Diono NHL naujokų biržos pranešimą ir Demidovo spaudos konferenciją po naujokų biržos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -