BTS skaitmeninių raštinės reikmenų kolekcija, skirta „Goodnotes“ ir „Webudding“: žiūrėkite dabar

0


Skaitmeninė užrašų programėlė, turinti daugiau nei 24 milijonus vartotojų visame pasaulyje Geros pastabos plečiasi į dar platesnį pasiekiamumą su nauja temine kolekcija BTS. Skelbimų lenta gali išskirtinai atskleisti žinios ir pirmą kartą pažiūrėkite į kolekciją.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Bendradarbiaujant su BTS valdymo įmone HYBE ir „Goodnotes“ skaitmeninių raštinės reikmenų partneriu Webuddingserija debiutuos keturiose skaitmeninėse planuokliuose, trys užrašų knygelės ir vienas lipdukų paketas su BTS firminiu logotipu ir šriftais bei jų mylimais animaciniais TINYTan personažais, kurių išvaizda įkvėpta K-pop grupės „Billboard Hot 100“. Singlas Nr. 1 “Dinamitas“, norėdami pažymėti pirmą kartą globalus firminė Goodnotes kolekcija. Pranešime spaudai pažymima, kad visus metus tikimasi išleisti papildomų kolekcijų, suteikiant gerbėjams laiko nuspėti, kokie kiti ikoniniai BTS singlai ar išvaizda gali būti rodomi toliau.

Šis naujas bendradarbiavimas, sukurtas per strateginę „Goodnotes“ partnerystę su „Webudding“, įsitvirtino 2023 m. vasario mėn., praėjusį rugsėjį investavo 1,9 mln. pasaulinė skaitmeninio popieriaus ekosistema. Nuo pat 2011 m., kai buvo išleistas dirbtinio intelekto pagrindu sukurtas „Goodnotes“, jis tapo technologijų pavyzdžiu ir tapo didžiausia Pietų Korėjos skaitmeninių raštinės reikmenų platforma, savo programoje siūlanti žurnalų, planavimo ir tvarkaraščių sudarymą, taip pat įvairius kalendoriaus šablonus, skaitmeninius planuotojus, lipdukus ir užrašų knygelių viršelius, kad sulietų pasaulius. tradicinio ir skaitmeninio popieriaus.

„Mes labai džiaugiamės galėdami pristatyti BTS tematikos raštinės reikmenis milijonams BTS gerbėjų tarp mūsų „Goodnotes“ bendruomenės“, – pranešime sako Stevenas Chanas, „Goodnotes“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. „Esame labai dėkingi HYBE ir Webudding už bendradarbiavimą kuriant šią nepaprastą ir išskirtinę BTS skaitmeninių raštinės reikmenų liniją Goodnotes Marketplace. Nekantraujame pristatyti dar daugiau mėgstamų kultūros ikonų į Goodnotes Marketplace ir dar labiau įgalinti mūsų vartotojus išreikšti savo aistrą ir kūrybiškumą.

Donghwanas Shinas, „Webudding“ generalinis direktorius ir įkūrėjas, užsimena, kad netrukus po šios pradinės partnerystės su BTS ir HYBE, kurių kelių etikečių sistemoje taip pat yra populiarūs menininkai, tokie kaip SEVENTEEN, ENHYPEN, LE SSERAFIM, NewJeans ir ZICO, gali atsirasti daugiau menininkų bendradarbiavimo.

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su HYBE, ypač atsižvelgiant į didžiulį jų menininkų kultūrinį poveikį tiek Korėjoje, tiek tarptautiniu mastu“, – priduria Shin. „Švęsdami jų visuotinį patrauklumą ir gebėjimą suvienyti žmones visame pasaulyje, esame dėkingi, kad galėjome sukurti šį turinį daugiau nei 24 milijonams „Goodnotes“ vartotojų visame pasaulyje, todėl tiek daug žmonių galės pritaikyti savo užrašų knygeles pagal mėgstamus atlikėjus. Ateityje vartotojai gali tikėtis daug daugiau tokio bendradarbiavimo.

BTS tematikos skaitmeninių raštinės reikmenų kolekcija „Goodnotes Marketplace“ bus pasiekiama 2024 m. gegužės mėn. pabaigoje. „Goodnotes' Chan“ priduria, kad bendrovė „negali laukti, kol į Goodnotes prekyvietę pateiks dar daugiau mėgstamų kultūros ikonų, dar labiau įgalindama mūsų vartotojus išreikšti savo aistrą ir kūrybiškumą“.

Peržiūrėkite keletą mūsų mėgstamiausių prekių žemiau ir daugiau rasi čia.

BTS x Goodnotes

BTS

Goodnotes.com

BTS x Goodnotes

BTS

Goodnotes.com

BTS x Goodnotes

BTS

Goodnotes.comSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -