Atšauktas Seano „Diddy' Combs“ garbės laipsnis iš Howardo universiteto

0


Howardo universiteto patikėtinių taryba penktadienį vienbalsiai nubalsavo už jai suteikto garbės laipsnio panaikinimą. Seanas „Diddy“ šukos 2014 m., sakydamas, kad jis „nebėra vertas turėti aukščiausią institucijos garbę“.

Howardas, privatus, istoriškai juodaodžių tyrimų universitetas Vašingtone, taip pat grąžins Combs 1 mln.

„Ponas. Combso elgesys, užfiksuotas neseniai paskelbtame vaizdo įraše, yra toks iš esmės nesuderinamas su pagrindinėmis Howardo universiteto vertybėmis ir įsitikinimais, kad jis nebelaikomas vertas turėti aukščiausią institucijos garbę“, – sakoma valdybos pranešime. „Universitetas nepajudinamai prieštarauja visiems tarpasmeninio smurto veiksmams“.

Priekaištas ypač reikšmingas turint omenyje ilgamečius Combso ryšius su universitetu. Combsas dirbo Howardo verslo srityje, tačiau po antrojo kurso išėjo. 2014 m. jis gavo humanitarinių mokslų garbės daktaro vardą iš Howardo ir pasakė įžanginį pranešimą.

Praėjusį mėnesį CNN pirmą kartą transliavo 2016 m. stebėjimo vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip Combsas fiziškai užpuolė savo buvusią merginą dainininkę Casandra „Cassie“ Ventura dabar uždaryto „InterContinental“ viešbučio koridoriuje Los Andželo Century City rajone. 2016 m. kovo 5 d. vaizdo įraše Combsas nustumia Venturą ant žemės, du kartus spardo, tempia koridoriumi ir meta į ją stiklines vazas.

Išpuolio vaizdo įrašas buvo atviras ir nerimą keliantis – vienas iš nedaugelio kartų, kai visuomenė iš tikrųjų matė, o ne tik skaitė ar girdėjo apie smurto šeimoje atvejį.

Combsas išleido vaizdo įrašą, paskelbtą „Instagram“ praėjus kelioms dienoms po vaizdo įrašo išleidimo, sakydamas: „Mano elgesys tame vaizdo įraše yra nepateisinamas. Aš prisiimu visą atsakomybę už savo veiksmus tame vaizdo įraše.

Tačiau joks atsiprašymas negali priversti žmonių nematyti šio vaizdo įrašo. „Mums atrodo, kad vaizdai labai trikdo ir juos sunku žiūrėti“, – rašė Los Andželo apygardos prokuroro George'o Gascono biuras „Instagram“ gegužės 17 d. DA pridūrė, kad „jei pavaizduotas elgesys būtų įvykęs 2016 m., deja, mes negalėtume apkaltinti“.

Įkurta 1867 m., Howard siūlo bakalauro, magistro ir profesinius laipsnius daugiau nei 120 programų. Žymūs Howardo meno absolventai yra aktoriai Chadwick Boseman, Phylicia Rashad, Anthony Anderson, Roxie Roker ir Taraji P. Henson; komikas ir televizijos asmenybė Nickas Cannonas; romanistas Toni Morrison; romanistas ir poetas Paulas Laurence'as Dunbaras; ir rašytojas bei žurnalistas Ta-Nehisi Coatesas.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -