Ariana Grande erzina vaizdo įrašą „The Boy Is Mine“: žr. išleidimo datą

0


Ariana Grande„The Boy Is Mine“ ruošiamas muzikinis vaizdo klipas ir nustatyta išleidimo data.

The Amžina Saulė dainininkė paskelbė neįtikėtinai trumpą, bet intriguojančią vaizdo įrašo peržiūra „Instagram“ tinkle pirmadienį (gegužės 27 d.).

„Miau“, – klipo antraštę pavadino Grande, kuri atskleidžia, kad „The Boy Is Mine“ vaizdo klipas bus pristatytas penktadienį, birželio 7 d.

Muzikinio vaizdo įrašo peržiūroje matyti, kaip nenustatytas aktorius deda gėrimą, o tada pripildo vonios kriauklę ledo kibiru, į kurį panardina veidą. Tuo tarpu ranka, užsidėjusi į nagus panašias pirštines, šliaužia aplink šalia esančią durų staktą. Žiūrovui dar nematant, kas ar kas yra už tų durų, ekrane mirksi vaizdo įrašo pavadinimas ir išleidimo data.

Prieš šiek tiek daugiau nei savaitę, Grande įkėlė pora nuotraukų „Instagram“, gerbėjai spėliojo, kad tai buvo iš būsimo muzikinio vaizdo įrašo rinkinio. Nuotraukose ji nešioja galvos apdangalą su katės ausimis, o ant sienos, šalia tapyto portreto, yra pritvirtintos širdelės „TIKROJI MEILĖ“ ir „BE MANO“, kuriose portreto objektas rodomas tik nuo apatinės lūpos iki pečių. Nuotraukoms antraštės nebuvo pateiktos.

Režisierius Christianas Breslaueris, dirbęs prie abiejų „Taip, ir?“ vaizdų. ir „Mes negalime būti draugais (laukti tavo meilės)“ iš „Grande's“. Amžina Saulė albumą, pakomentavo savo pirmadienio anonsą ir pasidalijo žvilgtelėjimu savo „Instagram“ paskyroje. „Pasiimk spragėsių, atsisėsk“, – popžvaigždės įraše rašė Breslaueris; „III VEIKSMAS… greitai“, – savo puslapyje erzino jis.

Nors Grande yra pasirengusi atsisakyti dainos „The Boy Is Mine“, dabartinis singlas „We Can't Be Friends“ užima 1 vietą. Skelbimų lenta's Pop Airplay diagrama (data gegužės 25 d.). Pop Airplay diagramoje, kuri prasidėjo 1992 m. spalį, dainos reitinguojamos pagal savaitinius grojimus daugiau nei 150 populiariausių 40 radijo stočių, kurias stebi Mediabase, o duomenys pateikiami Skelbimų lenta pateikė Luminate. „Mes negalime būti draugais“ anksčiau pataikė Nr.1 kovo 23 d., tą pačią savaitę, Billboard Hot 100 dainų sąraše Amžina Saulė pakilo į Nr. 1 „Billboard 200“ albumų sąraše.

Žiūrėkite toliau labai laukto vaizdo įrašo „The Boy Is Mine“ anonsą.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -