Ariana Grande atlieka filmą „The Boy Is Mine“, – vaizdo įraše sako Penn Badgley

0


Ariana Grande ketvirtadienio vakarą (birželio 6 d.), kai lankėsi, paskelbė visokių naujienų Šio vakaro šou atlikti savo naują singlą „The Boy Is Mine“ ir pabendrauti su laidų vedėju Jimmy Fallonu apie jos vaidmenį dviejų dalių ekranizacijoje. Nedoras. Pasipuošusi Jackie O. stiliaus juoda mini suknele su baltomis sagomis priekyje ir prie jos priderintų baltais kulnais, dainininkė lipo į sceną su kuriančia studijos publikos šūksniais.

Pora prisiminė laiką, kai Grande pasielgė „tvirtai“ per COVID, kai ji pasirodė „Zoom“ interviu 2021 m., tada ji atskleidė, kad jau žinojo, kad gavo savo svajonių vaidmenį. „Bet aš dar negaliu jums pasakyti“, – sakė Grande, kai Fallonas pastebėjo, kad dainininkas buvo paskirtas režisieriaus Jono M. Chu miuziklo adaptacijoje, atlikdamas Glindos gerosios vaidmenį.

„Tai buvo pats mieliausias dalykas, nes Jimmy man buvo toks nuostabus draugas“, – sakė Grande, kai Fallonas prisiminė, kad tuo metu jos paklausė, ar ji galėtų grįžti prie vaidybos. „Jis žinojo apie mano atrankos procesą, kurį išgyvenau, kai filmavome mūsų muzikinį vaizdo klipą [“It Was A…] 'Kaukės Kalėdos,“, bet jis žinojo, kad einu per šį atrankos procesą, ir niekam negalėjau pasakyti, kad dar turiu vaidmenį. Buvau tarsi prisiekęs saugoti paslaptį“, – sakė Grande.

Dainininkė papasakojo, kad sulaukusi skambučio dėl vaidmens likus dviem dienoms iki „Zoom“ interviu, ir kadangi ji buvo prisiekusi laikytis paslapties, sakė, kad „bando nesąmoningai jums pasakyti. [Fallon] per ekraną, kurį gavau“. Ji prisiminė, kad dėvėjo didelį rožinį spindintį kaklaraištį, kuris, jos manymu, gali nuversti Falloną.

„Aš tai žinojau savo galva, taip pat išsaugiau paslaptį“, – juokėsi Fallon, prieš ištraukdamas 2011 m. „Grande“ tviterį, kuriame ji parašė: „Man patiko matyti. Nedoras vėl… nuostabi produkcija! Privertė mane dar kartą suprasti, kaip labai noriu 2 vaidinti Glindą tam tikru savo gyvenimo momentu! #Svajonių vaidmuo. Grande vaidins kartu su Cynthia Erivo Elphaba filme, kuris bus išleistas dviejų dalių, o pirmoji dalis – lapkričio 27 d.

„Dalintis ja su žmonėmis ir jausti meilę, kurią gavome, buvo tikrai nepaprasta“, – sakė Grande. Dainininkė taip pat papasakojo, kaip neketino įrašyti savo naujo albumo, Amžina Saulėkol ji suvyniojo Nedoras. Tačiau kai pernai Holivudo streikas nutraukė gamybą, ji išvyko namo pasimatyti su savo šeima ir užsisakė savaitę studijoje pas prodiuserį Maxą Martiną, per kurią jie įrašė penkias albumo dainas.

Grande taip pat patvirtino, kad bus rodomas „The Boy Is Mine“ vaizdo įrašas Liežuvautoja aktorius Pennas Badgley, kurį gerbėjai įtarė, kad jis gali pasirodyti klipe po to, kai Grande erzino vaizdo įrašą su „TikTok“ Tu žvaigždė nerangiai šoka į dainos chorą; vaizdo klipas planuojamas debiutuoti penktadienio rytą (birželio 7 d.).

„Vaizdo įraše vaidina Pennas Badgley, kurio gerbėjas buvau visą gyvenimą“, – sakė Grande. „Buvo taip nuostabu su juo dirbti. Labai didelė garbė dirbti su juo.”

Vėliau Grande grįžo atlikti „The Boy Is Mine“, kuriam pritarė Roots, ant stogo, vilkėdama trumpą juodą suknelę ir medžiaginę kaukę su katės ausimis.

Žiūrėkite Grande pokalbį Nedoras ir atlikti „The Boy Is Mine“. Šio vakaro šou žemiau.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -