„AEG Presents“, nemokamų pietų partneris hiphopo ir R&B turams

0


AEG pristato ir Timas Hinshaw„Nemokami pietūs“ užmezgė strateginę partnerystę, Skelbimų lenta gali išskirtinai pranešti. Pagal partnerystės sąlygas Hinshaw bus atsakingas už hiphopo, R&B ir gospel turų užtikrinimą ir rinkodarą AEG pasauliniam turizmo padaliniui.

Aljansas atsirado po Kendricko Lamaro „The Pop Out – Ken & Friends“. Birželio mėnesio koncertą Kia forume Inglevude, Kalifornijoje, pristatė pgLang ir nemokami pietūs. Srautinės transliacijos gerbėjams visame pasaulyje per „Amazon Music“ – dabartinį Hinshaw klientą – įvykis sumušė daugiausiai žiūrėtų minučių iš bet kurios „Amazon Music“ produkcijos rekordą.

Skelbdama apie partnerystę, AEG pristato pasaulinio turo prezidentą Turtingas Schaeferis sakė: „Timo ryšys su hip-hopu ir R&B – nesvarbu, ar tai būtų muzika, ar menininkai, ar kultūra – yra neprilygstamas. Džiaugiuosi galėdamas pakviesti ką nors iš Timo ūgio, kad padėtų mūsų komandai plėstis srityje, kurioje jau sulaukėme tiek daug sėkmės. Jo dvasia ir energija puikiai papildys kelionių komandą, ir mes tikimės mokytis. nuo jo, nes kartu padedame kurti savo verslą.

„Free Lunch“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Hinshaw pridūrė: „Man didelė garbė, kad šis skyrius prasidėjo Kendricko Lamaro kūriniu „The Pop Out – Ken & Friends“ – ikoniška Los Andželo ir hiphopo akimirka. Bendradarbiavimas su AEG yra natūralus žingsnis siekiant nemokamų pietų. Man labai pasisekė per savo karjerą prisidėti prie nepamirštamiausių gyvos muzikos potyrių kultūrai ir tikiuosi, kad ši sėkmė tęsis kartu su Rich ir visa AEG komanda.

Buvęs „Amazon Music“ hiphopo ir R&B vadovas, Hinshaw 2023 m. pristatė „Nemokamus pietus“. Kaip pažymima pranešime apie išleidimą, daugialypė kūrybinė parduotuvė daugiausia skirta „autentiškai sumažinti atotrūkį tarp kultūros ir verslo Amerikos“. Per penkerius Hinshaw kadencijos metus „Amazon“ jis prižiūrėjo srautinio perdavimo paslaugų pramonės strategiją ir abiejų žanrų partnerystes, įskaitant pasaulinį pavyzdinį prekės ženklą „Rotation“. Tarp įvairių projektų, kuriems jis tarpininkavo, buvo išskirtinė 2022 m. tiesioginė transliacija „Big Steppers“ turas: tiesiogiai iš Paryžiaus per „Amazon Music“ ir „Prime Video“. Šis renginys ne tik atkreipė dėmesį į antrąjį Kendricko Lamaro pasirodymą Paryžiuje, bet ir paminėjo 10-ąjį gimtadienįth antrojo studijinio albumo jubiliejus, geras vaikas, nuostabus miestas.

Hinshaw taip pat padėjo menininkų deryboms „Amazon Music Live“.tiesiogiai transliuojama koncertų serija „Twitch“ ir „Prime Video“, kuri buvo transliuojama toliau Ketvirtadienio vakaro futbolas. Tarp serialo atlikėjų buvo Lil Baby, A$AP Rocky ir 21 Savage. Papildomi tiesioginės transliacijos projektai, vadovaujami Hinshaw, dirbant „Amazon Music“: Tyleris, „The Creator's Call Me If You Get Lost“ gyvas koncertas jo gimtajame mieste Los Andžele; Kanye „Ye“ Westo #FreeLarryHoover koncertas Los Andžele; J. Cole'o Dreamville festivalis iš Rolio ir Summer Walker grįžimo į namus šou Atlantoje, skirtas Juodosios istorijos mėnesiui.

Prieš prisijungdamas prie „Amazon Music“, Hinshaw įkūrė „Fender Guitars“ miesto muzikos padalinį. Jis taip pat dirbo Vans muzikos rinkodaros srityje. 2022 m. apdovanotas kaip metų vadovas Skelbimų lentaKasmetinis R&B/Hip-Hop Power Players leidimas, Hinshaw pradėjo savo karjerą muzikos industrijoje kaip vienas iš savo dainų autoriaus brolio Charleso „Prince Charlez“ Hinshaw vadovo. Šios pastangos atvedė prie bendros įmonės leidyklos susitarimo su Island Def Jam ir pasaulinio bendro leidybos susitarimo su Rondor/Universal Music.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -