8065 turo 65-osios karjeros metinės

0


„Vis tiek nuostabu!” Tai buvo vienas iš komplimentų, kuriuos išgirdo gerbėjai iš „Hollywood Bowl“ po Patti LaBelle 8065 turo pradžios sekmadienio vakarą (liepos 7 d.).

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Skaičiai nurodo dvigubą LaBelle šventę šiais metais: jai sukanka 80 metųth gimtadienis gegužę ir 65 metų karjera pramogų srityje. Tie 65 metai yra novatoriška, „Grammy“ laimėtoja muzikinė karjera, prasidėjusi septintojo dešimtmečio pradžioje kaip „Patti Labelle & the Bluebelles“ lyderė, kuri aštuntajame dešimtmetyje peraugo į novatorišką trio „LaBelle“ kartu su Nona Hendryx ir velione Sarah Dash, prieš pradedant LaBelle. dėl solinės karjeros.

Atidariusi rinkinį su kupinu emocijų „Tu išgelbėjai mano gyvybę“, LaBelle tikrai buvo savo stichijoje, nes ji ne kartą, o du kartus nusiavė batus, krėtė juokelius („Nesuprask, aš noriu susigrąžinti savo batus, “, ji pasakojo vieną iš jų sučiupusiam publikos nariui), sumušė porą šokio judesių su savo dainininkais ir netgi atliko savo firminio sparno lankstymą. Ji taip pat skyrė savo jaudinančią dainą „If You Asked Me To“ Celine Dion (kuri dainą atliko po LaBelle 1992 m.).

Spardantis LaBelle vokalas ypač atsidūrė baladėje „If Only You Knew“ (staigmena, nes jos nebuvo „Bowl“ pateiktame rinkinių sąraše), sukeldama ovacijas ir artimiausioje laidoje „Lady Marmalade“. Pastarajam ji išrinko kelis vyrus iš publikos, kurie prisijungs prie jos scenos ir patys išbandytų savo jėgas dainuodami hitą, kuris sulaukė publikos šūksnių ir juoko. Jos beveik 90 minučių trukmės pasirodymas taip pat apėmė tokias klasikas kaip „Love, Need and Want You“, „On My Own“ (jos duetas su Michaelu McDonaldu) ir „You Are My Friend“.

Būsimi „LaBelle's 8065 junket“ sustojimai yra Sakramentas (7/20), Finiksas (8/11) ir Memfis (9/12). Tarpusavyje ji vis dar užsiima savo sėkminga maisto kompanija „Patti's Good Life“, kuri neseniai į savo meniu įtraukė naują blynų ir vaflių mišinį. Ir netrukus: Patti LaBelle vynai. Interviu su Skelbimų lenta prieš savo pasirodymą „Hollywood Bowl“ LaBelle apmąstė savo karjerą, naują R&B atlikėjų bangą ir R žodį: išėjimą į pensiją.

Ko dar gali tikėtis gerbėjai, užklupę jus šioje 2024 m. turo trasoje?

Esu labai eklektiška ir labai spontaniška. Kursiu daug įvairios muzikos. Niekada nežinai, ką aš galiu padaryti, bet bus malonu. Jie [the shows] bus apie tai, kas aš esu: „Bluebelles“ mergina, „Labelle“ narė, o vėliau ir Patti LaBelle. Tai bus priminimas apie tai, ką aš dariau visą savo gyvenimą, žinote? Tiesiog noriu viešai padėkoti už visus tuos metus, kai žmonės buvo mano puslapyje su manimi. Negaliu to laikyti savaime suprantamu dalyku, nes žmonės gali išleisti savo pinigus kitose vietose, kitiems pramogų renginiams. Bet kai jie nusprendžia pamatyti Patti LaBelle pasirodymą arba nusipirkti Patti LaBelle įrašą, jaučiuosi palaimintas.

Ar dirbate su kokia nors nauja muzika?

Pastaruosius dvejus metus kažką dirbau. Bet žinote, kartais, kai įrašinėji, žinoma, pradedi, o paskui sustosi. Arba gali atsirasti kažkas tokio, kai sakote: „Na, Dieve, aš turiu tai sustabdyti dabar ir vėl grįžti prie įrašų, kai gausiu gerą muziką“. Esu labai išranki. Noriu kurti amžių atitinkančią muziką 80 metų jaunai moteriai. Negaliu daryti nieko, kas priverstų mane jaustis taip, lyg ištempčiau kažką, ko neturėčiau būti. Taigi tai turi būti gerai apgalvota. Man sunku rasti geros medžiagos, kurią norėčiau išleisti. Bet aš neketinu sustoti. Tikiuosi, kad per ateinančius šešis mėnesius kažkas gali pasirodyti.

Ar kada nors įsivaizdavote 65 metų karjerą? Daugelis žmonių to negali pasakyti.

Kadangi mano trys seserys mirė nesulaukusios 50 metų, aš visada melsdavausi, kad man sulauktų 50. Kai tai padariau, tai buvo tarsi stebuklas. Dievas man suteikė malonę ir aš vis dar čia. Ir pasakyti, kad aš vis dar esu čia, būdamas 80 metų, vis dar darau tai, ką dariau būdamas 20, 30 ir 40 metų… tai dar viena palaima. Nes ne visada gali laikyti savaime suprantamu dalyku, kad būsi čia sulaukęs 80 metų, vis dar koncertuodamas ir sveikas. Taigi kiekvieną dieną sakau: „Ačiū Dievui už dar vieną dieną“.

Nona Hendryx, Patti LaBelle ir Gladys Knight dalyvauja Patti LaBelle's

Nona Hendryx, Patti LaBelle ir Gladys Knight dalyvauja Patti LaBelle 80-ojo gimtadienio šventėje „The Glasshouse“ 2024 m. gegužės 23 d. Niujorke.

Johnny Nunezas / Getty Images už Patti gerą gyvenimą

Apibūdinkite jausmą, kurį patiriate ruošiantis lipti į sceną.

Tai skubėjimas, kurį turėjau visą gyvenimą. Niekada, niekada nesinervinau prieš pasirodymą; Aš visada suakmenėjusi. Ypač kai išeini ir pamatai stovinčią minią arba sakant tavo vardą ir jautiesi tiesiog nuostabiai. Daugeliui žmonių taip nutinka ne visada, bet su manimi tai vis tiek vyksta. Mano grupė ir aš pasimeldžiame prieš tęsdami. Jie ir toliau mane stumia ir leidžia gerai jaustis scenoje 75–90 minučių. Aš visada sakau sau: „Dieve, įdomu, ar jie šį vakarą manimi rūpinsis taip, kaip prieš daugelį metų“. Tai visada galvoju, nes nenoriu tapti paskubomis, pavyzdžiui, „Kodėl ji vis dar dainuoja? Aš tiesiog nenoriu būti tuo žmogumi. Taigi kiekvieną kartą išeidama meldžiuosi, kad jie [the audience] mane priims.

Kur semiatės energijos?

Tai Dievas, mergaite. Kaip jau sakiau, aš pergyvenau daugumą savo šeimos narių, bet dar turiu pasirodymą rytoj, kitą vakarą ir kitą naktį. Taigi man tai yra energinga. Kartais mano kūną gali skaudėti, bet aš einu ten ir darysiu savo reikalus. Aš nejaučiu skausmo, kai aš koncertuoju, žinote? Ir aš dėkoju Dievui už tai po pasirodymo. Ir dėl to jaučiuosi puikiai, kad vis dar galiu tai padaryti. Nežinau, kaip turėtų jaustis 80, todėl nežinau, ar jaučiuosi 80. Galbūt viduje jaučiu apie 40 [laughs]. Mankštai turiu baseiną, į kurį įeinu. Nemoku plaukti, bet galiu spardytis. Ir aš vedžioju savo šunį. Aš judinu savo kūną daryti tai, kas, žinau, man padės.

Kokią gyvenimo pamoką išmokote per savo 80 metų? O kokią vieną muzikinės karjeros pamoką vis dar nešiojatės su savimi po 65 metų?

Pirmajam: nelaikyti pykčio. Per 80 metų tu gali turėti daug dalykų, kurie gali tave sujaudinti arba atsidurti tokioje vietoje, kur tu pasakysi: „Aš to nekenčiu. Nekenčiu to.” Bet mano gyvenime nėra neapykantos. Išmokau atleisti tiems, kurie mane pastatė į tokias baisias padėtis, kad negali pagalvoti, kad žmogus kam nors atleis už tai. Bet aš visada pasirinkau aukštą kelią. Taigi kuo vyresnis, tuo labiau tapau atlaidus. Nes aš visada sakau, kad turi būti tikra priežastis, kodėl žmogui skauda, ​​kodėl jis toks bjaurus viduje. Taigi tie žmonės, už kuriuos meldžiatės, ir aš kartais juos priartinu prie savęs. Tavęs nepakenks, jei būsi malonus tam, kuris tau nėra malonus.

O dėl antrosios: kad ne visi mane priims. Per 65 metus, kai dirbau šou versle, buvo atvejų, kai Patti LaBelle buvo labai atmestas: dėl mano muzikos, dėl mano pasirodymų, dėl mano vaidybos ir dėl to, ką gyvenime nuveikiau. Žinau, kad ne visi su tuo sutiks; kad aš gausiu ne ir kartais sulauksiu „taip“. Visa tai nutiko mano gyvenime ir vyks toliau, nes ne visi mylės Patti LaBelle.

Ar yra viena daina, kurią vis dar mėgstate atlikti po tiek metų?

Man patinka „Jei tik tu žinotum“. Sunku dainuoti, bet aš vis tiek galiu ją dainuoti. Tie užrašai pabaigoje: kiekvieną kartą, kai jie išeina, stebiuosi. Taigi tai vienas iš mano mėgstamiausių dėl šios priežasties. Ir raktų nekeičiau [my] dainos; jie yra originaliuose raktuose.

Ką manote apie naują dainininkių ir dainų autorių bangą šiuo metu R&B?

Jaunose moteryse yra daug puikių dainininkų, tokių kaip Coco Jones ir Victoria Monét. Aš ir toliau juos palaiminu, mieloji. Nesustok; nesustok. Ir, žinoma, Beyoncé, mano mergina. Aš tiesiog džiaugiuosi jos mėnesinėmis už viską, ką ji daro ir darys. Aš matau daug gerumo šiose jaunose poniose, kurios atlieka ir parduoda taip, kaip parduoda. Kai Beyoncé sukūrė savo kantri albumą, pasakiau: „Eik, mergaite“, nes muzika yra muzika. Ji yra iš Teksaso ir laiko juos. Aš tiesiog noriu, kad ji ir toliau grotų bet kokią muziką, kurią ji nori. Muzika neturi spalvos; jame nėra rasės. Muzika yra muzikos laikotarpis.

Kai aš kildavau, tai [the industry climate] niekur neprilygo tai, kas yra dabar. Tai daug geresnė vieta būti juodaodei atlikėjai; daug labiau nei tada, kai mes – Sara, Nona, Cindy [Birdsong, a member of the Bluebelles] ir aš tuo metu tai dariau. Taigi aš labai džiaugiuosi klimatu, kuriame juodaodžiai dainuoja viską, ką nori. Norėčiau, kad taip būtų buvę, kai mes atvykome. Bet vėlgi, jei taip būtų, galbūt neįvertinčiau to, ką dabar turiu, tiek, kiek vertinu. Sumokėjome mokesčius.

Ar jūsų žodyne yra žodis R – pensija?

Kaip tu tai tari? [laughs]. To nėra mano knygoje. Negali būti. Aš einu toliau. Nėra jokios priežasties sustoti, nebent jūs tiesiog nebegalite nieko padaryti, tiesa? Ir kaip tu gali pasitraukti iš to, ką myli?Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -