6 geriausi vandeniui atsparūs lauko garsiakalbiai: nešiojamųjų „Bluetooth“ garsiakalbių apžvalgos

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

Klausykitės mėgstamų atlikėjų Apple Music, „Spotify“. arba bet kuri jums pageidaujama srautinio perdavimo paslauga neturi būti teikiama tik patalpose. Nors Bluetooth ausinės ir belaidės ausinės leidžia jums pasiimti muziką kelyje, susibūrimams ne tik jums reikia a garsiakalbis. Namai garsiakalbiai yra patikimi naudoti patalpose, tačiau naudojant kokybišką lauko vandeniui atsparų garsiakalbį kelionės būtinybė universalus dizainas, kuris nesuges, jei jūsų lauko kepsninė lyja.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Lauko garsiakalbis ne tik skleis krištolo skaidrumo garsus, kuriais galėsite mėgautis jums ir jūsų draugams, bet ir nepažeis jokie išsilieję gėrimai ar purslai dėl savo tvirtų ir vandeniui atsparių medžiagų. Prietaisai taip pat paprastai yra lengvi, kad būtų lengviau nešiotis melodijas iš vienos vietos į kitą nesveriant kuprinė arba krepšys žemyn.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie lauko vandeniui atsparius garsiakalbius.

Kokie yra geriausi vandeniui atsparūs lauko garsiakalbiai?

Ieškote geriausių vandeniui atsparių lauko garsiakalbių? ShopBillboard atliko viską už jus ir suapvalino toliau parduodamus modelius, kad galėtumėte įsigyti internetu dabar.

redaktoriaus pasirinkimas

Marshall Stockwell II nešiojamasis Bluetooth garsiakalbis

149,99 USD

219,99 USD

32% nuolaida

149,99 USD

219,99 USD

32% nuolaida

149,99 USD

219,99 USD

32% nuolaida

Jei norite, kad jūsų muzika skambėtų taip, lyg būtumėte koncerte, apsvarstykite galimybę pridėti Marshall's Stockwell II garsiakalbis į savo krepšelį. Jis sukurtas taip, kad ne tik atrodytų kaip mini stiprintuvas, bet ir skleistų profesionalios kokybės garsus, kurie atrodys taip, lyg stovėtumėte tiesioginiame šou. Be to, jis tiekiamas su vandeniui atspariomis medžiagomis ir įmontuota rankena, kad būtų lengva nešiotis į iškylas ir bet kokius lauko pakabas.

Vienas „Amazon“ apžvalgininkas net pasakė: „Jis tiesiogine prasme grimzdo į vandenį, išslydo iš mano išsižiojusių rankų ir vėl nukrito – aš jį išdžiovinau ir atrodo, kad nieko neįvyko. Neįtikėtina!“

bluetooth rinkinys

JBL Clip 4 nešiojamasis mini Bluetooth garsiakalbis

49,99 USD

79,99 USD

38% nuolaida

49,95 USD

79,95 USD

38% nuolaida

46,74 USD

79,95 USD

42% nuolaida

Už mažiau nei 50 USD galite gauti JBL mini garsiakalbis ir mėgaukitės nešiojamu klausymusi, nebijodami lietaus, dėl kurio garsiakalbis nutrūks. Be „Bluetooth“ funkcijų, mini garsiakalbis turi įmontuotą segtuką, kuris leis sklandžiai pritvirtinti jį prie krepšio ar diržo kilpos. Be to, priekyje esantys mygtukai sukuria nuorodą, kad galėtumėte greitai reguliuoti garsumą ir leisti muziką vos paspaudę.

Klipas ir jo vandeniui atspari medžiaga yra tik viena iš įvairių funkcijų, kurias mėgo apžvalgininkai, o vienas tikslinis pirkėjas rašo, kad „jis daug kartų sušlapo ir puikiai išsilaikė“.

aukščiausios klasės pasirinkimas

Bose SoundLink Flex Bluetooth nešiojamasis garsiakalbis

Bose Soundlink Flex garsiakalbis Tai ne tik drąsus ir ryškus dizainas, bet ir prabangios funkcijos, ne tik dulkėms ir vandeniui atsparios medžiagos, dėl kurių jis vertas kainos. Pagalvokite: iki 12 valandų visiškai įkrauta baterija ir integruoti mikrofonai, kad galėtumėte valdyti nustatymus ir skambinti naudodami balso asistentą. Be to, įrenginyje naudojama „Bose“ aukštųjų technologijų garso technologija, užtikrinanti optimalų garsą, nesvarbu, kokioje padėtyje yra garsiakalbis.

Pranešėjas internete surinko daugiau nei 2 000 atsiliepimų, o 81 % pirkėjų jį įvertino penkiomis žvaigždutėmis.

plaukiojantis kirtiklis

Blufree plūduriuojantis vandeniui atsparus Bluetooth garsiakalbis

Pasinerkite į muziką plūduriuodami baseine arba ilsėdamiesi kiemo sūkurinėje vonioje vandeniui atsparus garsiakalbis. Jis buvo sukurtas taip, kad plūduriuotų vandenyje, kad galėtumėte mėgautis raminančiais grojaraščiais ar naujausiu vakarėlių mišiniu, nereikia užtikrinti, kad garsiakalbis būtų apsaugotas nuo oro sąlygų. Be to, kad prietaisas gali saugiai plūduriuoti, jis gali būti panardintas po vandeniu iki 30 minučių net trijų pėdų gylyje, nepažeidžiant.

Apžvalgininkai yra sužavėti kintančiomis spalvomis šviesomis ir „įspūdingu, švariu, belaidžiu garsu su daugybe žemųjų dažnių“, todėl jis sulaukė daugiau nei 7 000 atsiliepimų.

patogus kelionei pasirinkimas

Sony SRS-XB100 belaidis Bluetooth garsiakalbis

Sony nešiojamasis garsiakalbis Šiuo metu taikoma ne tik iki 20 % nuolaida, bet ir mažas dydis, kurį galite užsisegti ant kuprinės, dviračio ar nešioti ant riešo. Nors jis yra mažo dydžio, jame yra ilgaamžė baterija, kurios veikimo laikas iki 16 valandų visiškai įkrautas. Be to, prekės ženklo garso sklaidos procesorius leidžia garsus skleisti toli ir plačiai.

Daugiau nei 7 000 „Amazon“ pirkėjų negali gauti pakankamai „Sony“ garsiakalbio, kuris yra pakankamai mažas, kad tilptų į puodelių laikiklį, o vienas apžvalgininkas net sakytų: „Galėčiau patogiai panardinti šį daiktą į vandenį ir jaustis, kad jis vis tiek veiks“.

nebrangus pasirinkimas

„iLive Audio“ vandeniui atsparus „Bluetooth“ garsiakalbis

Už mažiau nei 15 USD, iLive vandeniui atsparus garsiakalbis skleis aiškias melodijas, nereikalaujant išlaidauti. Įrenginio viršuje yra lengvai paspaudžiami mygtukai, leidžiantys reguliuoti garsumą, įjungti ir leisti arba pristabdyti muziką. Jis taip pat suderinamas su „Bluetooth“, kad galėtumėte leisti muziką tiesiai iš savo išmaniojo telefono.

Garsiakalbis jau įvertintas 4,6 žvaigždutėmis, o vienas pirkėjas džiaugiasi, kad jis gali veikti kaip naujas net praėjus penkeriems metams po įsigijimo. Be to, kitoje apžvalgoje teigiama, kad jis „puikiai veikia duše!

Ar galite įdėti vandeniui atsparų garsiakalbį į baseiną?

Paprastai dauguma neperšlampamų lauko garsiakalbių nėra skirti panardinti į vandenį, nes tai gali ilgam sugadinti garsiakalbį arba tech. Paprastai vandeniui atsparūs lauko garsiakalbiai yra pagaminti taip, kad atlaikytų šiek tiek vandens, nesvarbu, ar tai purslai iš baseino, ar lietus. Nerekomenduojama visiškai panardinti lauko garsiakalbio po vandeniu, jei norite užtikrinti jo ilgaamžiškumą, tačiau pagal IPX vadovą galite nustatyti įrenginio atsparumą vandeniui.

Panašu, kad IPX standartas suteikia „aiškesnį“ vaizdą apie įrenginio atsparumą vandeniui „Hyper Gear“ vadovas. Skalė svyruoja nuo 0 iki 8, o didžiausias skaičius yra didžiausias įrenginio hidroizoliacijos kiekis – tai reiškia, taip, jūs galėsite saugiai visiškai panardinti techniką į vandenį.

Daugiau produktų rekomendacijosperžiūrėkite mūsų apžvalgas geriausi nešiojamųjų kompiuterių pasiūlymai, garso juostos iki 200 USD ir įrašų grotuvai ir patefonai.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -