2024 m. Billboard Lotynų Amerikos moterys muzikoje Tikra seserystės šventė

0


Ašaros, tėvai, emocingi pasirodymai ir daug dėkingumo bei pagarbos Gloria Estefan pažymėti Skelbimų lentaAntrasis kasmetinis Lotynų Amerikos moterys muzikoje iškilmės birželio 9 d. Majamyje.

Telemundo prodiusuotoje laidoje, kuri buvo rodoma sekmadienio vakarą, buvo pagerbtos garbingos ikonos lotynų kalba tokia muzika kaip Gloria Estefan (Legendos apdovanojimas), salsa Legend La Indija (Pionieriaus apdovanojimas) ir Mexican Powerhouse Ana Barbara (Lifetime Achievement), taip pat Puerto Riko dainininkė ir dainų autorė Kany García (Permainų dvasia), meksikiečių vunderkindas Angela Aguilar (Muzikinė dinastija), Kolumbijos topų viršūnė Kalis Učis (Kylančios žvaigždės) ir šio mėnesio Skelbimų lenta viršelio žvaigždė, Camila Cabello (Visuotinis poveikis).

Spektaklis buvo iš anksto nufilmuotas Telemundo studijoje (kūrybai vadovavo Cisco Suárez ir Macarena Moreno) Majamyje, o galbūt mažesnė aplinka kartu su gyvais pasirodymais suteikė vakarui intymumo, kolegiškumo ir meilės jausmą – kaip bebūtų keista. gali skambėti – tai paprastai nepajunta dideliuose apdovanojimų šou.

„Garbė pagerbti žmogų, kuris rašo savo istoriją“, – anksti vakare įteikdama apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus sakė meksikiečių žvaigždė María José. „Ana Bárbara yra pavyzdys žmogaus, kuris nestabdo savęs. Susitapatinu su ta jėga ir ryžtu, su kuria ji pasirinko būti menininke, o svarbiausia – moterimi.

Tai buvo įvertinimas, kuris galėjo būti taikomas visiems salėje esantiems apdovanotiesiems, visiems pradininkams. Netgi Angela Aguilar, jauniausia iš jų, 20 metų, ir legendų – Pepe Aguilar, Antonio Aguilar, Flor Silvestre – dukra ir anūkė pasakė tiek: „Tarp šio puikaus palikimo ir šios puikios pavardės aš esu vis dar bandau išsiaiškinti, kas aš esu“.

Tai buvo neįprastas nuoširdumas, kurį vėl ir vėl išreiškė „naujieji“ menininkai, bet ir veteranai. La India, emocinga kaip dainininkė ir kalbėtoja, prisijuosė „Ese Hombre“ ir savo klasikinę „Vivir Lo Nuestro“, tada liejo ašaras dėkodama savo ikonoms – velionei Celia Cruz ir gyvai Gloria Estefan – ir pripažino, kad menininkai sėkmės ir nesėkmės. Ana Bárbara, pirmoji šios nakties pagerbta, prisipažino, kad kai ji pirmą kartą lankėsi Majamyje prieš daug, daug metų, jos svajonė buvo susitikti su Estefanu, didžiąja duris atveriančia žvaigžde, kuri buvo pagerbta Legendos apdovanojimu ir atsisėdo. visą vakarą džiugindama kolegas.

Tokią nuotaiką pakartojo García, sakydamas: „Man patinka būti tarp visų tų moterų, kuriomis taip žaviuosi. Pirmoji apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavau savo gyvenime, buvo pagerbta Gloria Estefan, o pamatyti ją čia sėdinčią yra vienas gražiausių dalykų pasaulyje.

Tėvai taip pat buvo nuolatinė vakaro tema. Camila Cabello didžiąją dalį savo kalbos skyrė mamai: „Kai pasaulis kenčia […] mano mama man primena, kad šiame pasaulyje yra meilė. Aš myliu tave mama. Ir aš tave myliu, Gloria Estefan.

Kita vertus, Aguilar sulaukė šiltų žodžių iš savo tėčio Pepe Aguilar, kuris atsiuntė jai vaizdo įrašą iš Japonijos, kur jis šiuo metu yra.

Vakaro pabaigoje Metų moters apdovanojimą Karol G, pagerbtą in absentia, nes ji tą patį vakarą pradėjo savo turą po Europą, atsiėmė jos tėvas Guillermo Giraldo.

„Ačiū, Skelbimų lentaačiū, Telemundo, kad atvėrėte duris šiai mergaitei, kuri, būdama penkerių metų, dainavo atsarginę šio atlikėjo dainą [Giraldo himself is an artist] kuriai nepasisekė, bet kuri šiandien yra pripažinta Metų moterimi.

Vakaras juk buvo durų atvėrimo šventė, kaip Skelbimų lenta išplečia savo Metų moters franšizę į lotynų sferą.

„Ačiū, Skelbimų lenta, kad tai padarė dėl moterų“, – atsiimdama apdovanojimą sakė Ana Bárbara. „Dar turime nugriauti daug kliūčių, bet mums sekasi gerai.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -