2024 m. BET apdovanojimų atlikėjai: visas sąrašas

0


ATNAUJINIMAS (birželio 26 d.): Megan Thee Eržilas yra nustatyti atidaryti 2024 m. BET Apdovanojimaikuris bus tiesiogiai transliuojamas iš Peacock teatro Los Andžele sekmadienį, birželio 30 d., 20 val. ET/PT.

Trečiasis studijinis reperio albumas MeganAlbumas išleidžiamas šį penktadienį, birželio 28 d.. Albume yra UGK, GloRilla, Victoria Monét ir kitų kūrinių. 18 kūrinių apims anksčiau išleistus singlus, tokius kaip „Cobra“, „Boa“ ir jos „Hot 100“ topų viršūnę „Hiss“. Du ankstesni Megan studijiniai albumai, Geros naujienos ir Traumazinasabu pateko į geriausių „Billboard 200“ penketuką.

ATNAUJINIMAS (birželio 24 d.): Willas Smithas buvo pridėta kaip atlikėja 2024 m BET apdovanojimaikuris bus tiesiogiai transliuojamas iš Peacock teatro Los Andžele sekmadienį, birželio 30 d., 20 val. ET/PT.

Smithas laidoje debiutuoja nauja originalia daina. BET Smitho pasirodymą vadina „išskirtiniu“ ir „dideliu kultūros didžiausios nakties papildymu“.

55 metų Smithas turi ilgą BET apdovanojimų istoriją. Jis ir jo žmona, Jada Pinkett Smith2005 m. vedė laidą. Smithas taip pat yra tris kartus BET nugalėtojas už geriausią aktorių. Ali (2001), Hancockas / Septyni svarai (dvigubas įrašas 2009 m.) ir Karalius Ričardas (2022).

„Nuo pat kaip reperio pradžios iki „The Fresh Prince“ iki kasos karaliaus kaip vieno iš „Bad Boys“ Willas Smithas yra tikrai pasaulinė ikona, ir mums didelė garbė pasveikinti jį sugrįžus į BET apdovanojimų sceną“, – Connie Orlando. , EVP specialieji pasiūlymai, muzikos programavimas ir muzikos strategija BET, sakoma pranešime. „Tikimės, kad Willas taps dar viena svarbia kultūra, kurios negalima praleisti.

ANKSČIAU (birželio 13 d.): ponia Lauryno kalnas & YG Marley, Ledo prieskonis ir Tyla buvo įtraukti kaip atlikėjai 2024 m. BET apdovanojimaikuris bus tiesiogiai transliuojamas iš Peacock teatro Los Andžele, sekmadienį, birželio 30 d., 20 val. ET/PT.

Jie prisijungia prie anksčiau paskelbtų atlikėjų GloRilla, Latto, Muni Long, Seksualiai raudona, Shaboozey ir Viktorija Monė. Be to, Taneris Adeliskuris svečiavosi naujoje „The Beatles“ „Blackbird“ versijoje Beyoncé's Kaubojus Carterispasirodys BET Amplified scenoje. Taraji P. Hensonas laidą ves trečią kartą. Ušeris planuojama gauti apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus. Jis taip pat turi keturias nominacijas.

Dauguma šių atlikėjų išgyveno puikius metus. Usheris vadovavo „Super Bowl“ puslaikio šou vasarį, kuris pasiekė naują reitingų rekordą. 1998 m. Hill's klasika Lauryno kalno netinkamas auklėjimas buvo išrinktas į „Grammy“ šlovės muziejų ir atsidūrė geriausių visų laikų „Apple Music“ albumų sąraše.

Shaboozey „A Bar Song (Tipsy)“ užkariavo daugybę topų. Skelbimų lentadiagramų komanda šią savaitę praneša, kadA Bar Song (Tipsy)“ yra pirmoji daina, kuri vienu metu pakilo į 25 geriausių „Country Airplay“, „Pop Airplay“, „Adult Pop Airplay“ ir „Rhythmic Airplay“ topuose, kurie gyvuoja jau 28 metus.

Monét vasario mėnesį laimėjo tris „Grammy“, įskaitant geriausio naujojo atlikėjo apdovanojimus. Tyla tapo naujosios geriausios Afrikos muzikos atlikimo kategorijos nugalėtoja už „Vanduo“, kuri buvo 10 geriausių „Hot 100“ hitų. „Ice Spice“ nelaimėjo „Grammy“, tačiau ji dalyvavo ceremonijoje su įspūdingomis keturiomis nominacijomis.

Šios savaitės karštųjų R&B/Hip Hop dainų topų dešimtuke „GloRilla“ yra dvi dainos – „Yeah Glo!“ ir jos „Wanna Be“ bendradarbiavimas su Megan Thee Stallion. Sexxy Red turi vieną dainą („Get It Sexyy“) geriausių 10-uke, o kitą – bendradarbiavimą su Drake („U My Everything“) – geriausiųjų dvidešimtuke. Muni Long taip pat patenka į 20 geriausių savo sielos kupiną baladę „Made“. už mane“.

Jei šie atlikėjai atliks šiuos hitus laidoje, tai ne tik padidins hitus, bet ir padidins „Grammy“ šansus, nes tarp žiūrovų greičiausiai bus „Grammy“ rinkėjų, kurie pradeda galvoti apie „Grammy“ pasirinkimą. („Grammy“ prisijungimo internetu laikotarpis veikia nuo liepos 17 d. iki rugpjūčio 31 d.)

Hensonas anksčiau vedė BET apdovanojimus 2021 ir 2022 m. Oskarui nominuota aktorė (už Keistas Bendžamino Batono atvejis) yra vienas iš dviejų atlikėjų, tris kartus vedusių laidą (kitas Mo'Niquekuris laimėjo „Oskarą“. Brangioji).

Drake'as pirmauja 2024 m. BET apdovanojimų nominacijose su septyniais linksniais, po jos seka Nicki Minaj su šešiais; J. Cole, Sexyy Red, SZA, Monét ir Beyoncé po penkis; ir 21 Savage, Doja Cat, Megan Thee Stallion, Tyla ir Usher po keturis.

Balsavimas už 2024 m. žiūrovų pasirinkimo apdovanojimą prasidėjo praėjusią savaitę ir baigiasi birželio 30 d. (21.30 val. ET / 18.30 val. PT). Šios kategorijos nominantai yra Doja Cat „Agora Hills“, Lil Durk „All My Life“ (su J. Cole), Gunnos „Fukumean“, Jacko Harlowo „Lovin on Me“, Longo „Made for Me“, Monét „On My“ Mama“, Drake’o „Rich Baby Daddy“ (su Sexyy Red ir SZA), Chriso Browno „Sensational“ (su Davido ir Lojay), Beyoncé „Texas Hold 'Em“ ir Tylos „Water“.

Connie Orlando, BET EVP specialieji pasiūlymai, muzikos programavimas ir muzikos strategija, prižiūrės ir vykdys kasmetinį pasirodymą. Jamal Noisette, tentpoles ir muzikos bendruomenės dalyvavimo vyriausiasis viceprezidentas, bus vienas iš BET prodiuserių. Jesse Collins Entertainment yra laidos prodiuserių įmonė, o Jesse Collins, Dionne Harmon ir Jeannae Rouzan-Clay taip pat dirba kaip vykdomosios prodiuserės.

Štai 2024 m. BET apdovanojimų atlikėjai. (Gali būti pridėta papildomų atlikėjų. Tokiu atveju šis sąrašas bus atnaujintas.)

2024 m. BET apdovanojimų atlikėjai

Ponia Lauryn Hill ir YG Marley

Ledo prieskonis

Tyla

GloRilla

Latto

Megan Thee Eržilas

Muni Long

Seksualiai raudona

Shaboozey

Willas Smithas

Viktorija Monė

Tanner Adell (BET sustiprinta stadija)Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -