2024 m. BET apdovanojimai: geriausios akimirkos

0


Kendrickas LamarasPraėjusį vakarą (birželio 30 d.) „Peacock“ teatre Los Andžele, Kalifornijoje, galėjo būti neabejotinai mėgstamiausia publika, tačiau 2024 m. BET apdovanojimai buvo labiau susiję su skirtingų „mes“ tipų akcentavimu. sudaro pasaulinį juodumą.

Tarp pasaulį stabdančio Kendricko Lamaro ir Drake'as jautiena, juodosios šalies bumas, kuriam vadovavo Beyoncé ir Shaboozey, ir renesanso repo turas Travisas Skotas, Nicki Minaj ir Megan Thee Eržilas2024 m. buvo daugybė šiuolaikinės juodosios muzikos akimirkų.

Megan Thee Stallion viską pradėjo su nuostabiu kūrinių deriniu iš jos naujai išleistos Megan albumas, įskaitant „Boa“, „Where Them Girls At“ ir „Billboard Hot 100“.-užpildymas „Šnypštė”. Ugningas „Thee Hot Girl Coaches“ pasirodymas suteikė toną kelioms įsimintinoms moteriškoms repo akimirkoms su „Sexyy Red“, Latto, Ledo prieskonis ir GloRilla visi demonstruoja stiprius pasirodymus. GloRilla – kuri atliko savo karaliaujančius vasaros himnus „TGIF“, „Wanna Be“ (su Megan Thee Stallion) ir „Yeah Glo! – pradėjo savo rinkinį pakibusi ore, prieš nusileisdama parašiutu, kad nepriekaištingai atliktų savo linksmą choreografiją.

Akivaizdu, Ušeris buvo vienas didžiausių šios nakties sąlyčio taškų – jo viso gyvenimo apdovanojimo apdovanojimo kalba ir duoklė sukėlė daugybę diskusijų socialinėje žiniasklaidoje. Yra Vaikiškas Gambino, Keke'as Palmeris, Chlöe, Tinashe, Vasaros vaikštynės, Coco Jones, Marsha AmbrosiusViktorija Monė, Teyana Taylor ir Latto, Usherio apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus, pabrėžė ne tik dabartinį moterų dominavimą visame populiariame R&B, bet ir „Burn“ dainininkės esminį poveikį šokiui ir muzikai.

Kaip įprasta, didžioji dalis apdovanojimų buvo išdalinta ne ekrane. Knowles-Carteri šeima parsivežė porą trofėjų, nes Beyoncé's Viewer's Choice pergalė už „Texas Hold 'Em“ ir Blue Ivy Carter„YoungStars“ apdovanojimą laimėjo už jos pasirodymus jos mamos populiariame „Renaissance World Tour“ ture. Nicki Minaj geriausios hiphopo atlikėjos titulą atsiėmė rekordiškai aštuntus metus iš eilės, Kendrickas Lamaras laimėjo geriausio hiphopo atlikėjo titulą septintus metus iš eilės, o „Chicago Sky“ naujokė Angel Reese karaliavo kaip sportininkė. metai ir ¥$ (Kanye „Ye“ West ir Ty Dolla $ign) buvo pripažinta geriausia grupe.

Štai 7 geriausios 2024 m. BET apdovanojimų akimirkos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -