15 USD „Amazon“ aušinimo vamzdelio kaklo įvyniojimas, kad išliktumėte vėsūs

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

Vasara 2024-ieji pasirodo esą ypač karšti, su daugiau nei 159 milijonai žmonių yra įspėti dėl karščio visoje JAV, kaip pranešė Nacionalinė integruota šilumos sveikatos informacinė sistema. Išlikti vėsiam dar niekada nebuvo taip svarbu jūsų saugumui, nes jei nesate atsargūs, lengviau susirgti dehidratacija, karščio išsekimu ir kitomis su temperatūra susijusiomis ligomis.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Trūksta vandens (tarkime, iš jūsų Stenlio taurė) yra tik vienas iš būtinų veiksmų, kurių galite imtis norėdami įveikti karštį, tačiau įtraukiant a asmeninis AC arba nešiojamas ventiliatorius taip pat gali labai pagerinti jūsų komfortą – ypač kai esate darbe ar važiuojate į darbą ir atgal. Kitas paprastas būdas atsipalaiduoti: „Amazon“. 15 USD kaklelio aušinimo vamzdiskuris suteikia stambų karolių atmosferą ir pagrindinį „atšalimo faktorių“.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip tiksliai veikia šis „kaklo aušinimo vamzdelis“, ir įsigykite „Amazon“ pasiūlymą.

Kaklo aušinimo vamzdelis, nešiojamas vėsinamasis kaklo įvyniojimas

Šis kaklo aušinimo vamzdelis veikia tiksliai taip, kaip rodo jo pavadinimas, todėl jūsų kūno temperatūra yra vėsi ir patogi.

Pastačius medžiaga nusileidžia iki 64 laipsnių nešiojamas kaklo aušintuvas šaldiklyje vos 20 minučių. Apžvalgininkai stebisi, koks efektyvus yra aušinimo kaklelio vamzdelis, vadindami jį „asmeniniu kintamosios srovės įrenginiu“, kuris nepalieka „jokio kondensato ar drėgmės“ ant jūsų drabužių (tik būtinai nuvalykite drėgmę ištraukę juos iš šaldiklis). Dėvimas kaip laisvas karoliai ar įvyniojimas, aksesuaras taip pat gali nepertraukiamai ir akimirksniu vėsinti iki 120 minučių.

Kitas svarbus bruožas yra lankstus korpusas, pagamintas iš ekologiškų medžiagų ir gali prisitaikyti prie jūsų kaklo. Taip pat galite rinktis iš šešių skirtingų spalvų, priklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų.

Ar kaklo aušintuvai tikrai veikia?

Asmeniniai kaklo aušintuvai gali padėti reguliuoti kūno temperatūrą karštomis dienomis, kai esate lauke arba jei norite sutaupyti pinigų ir apriboti kintamosios srovės naudojimą. Nors nešiojamasis kaklo aušintuvas negalės atvėsinti viso kambario, jis veiks kaip jūsų asmeninis vėsus vėjelis, kad ir kur eitumėte – ir už prieinamą kainą.

Kokie yra kaklo aušintuvo privalumai?

Skirtingai nuo a nešiojamas kintamosios srovės įrenginys, kaklo aušintuvams nereikia elektros energijos – tiesiog įdėkite jį į šaldiklį iki 30 minučių ir iškart palengvės vėsinimas. Sveikatos požiūriu asmeninio kaklo aušintuvo naudojimas padės sumažinti šilumos smūgio riziką, nes padės reguliuoti kūno temperatūrą ir neperkaisti. Tai puikiai tinka lauko susibūrimams, paplūdimio dienoms ir festivaliams.

Daugiau produktų rekomendacijospatikrinkite ShopBillboardapibendrinimai apie geriausi rankiniai ventiliatoriai, pripučiami baseinai ir muzikos aušintuvai.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -