Vairuotojai apie nusižengimus gali patogiau (video)

0


vairuotojai-apie-nusizengimus-gali-suzinoti-patogiau-(video)

Kviečiame aktyviau naudotis patogiu Elektroninių paslaugų portalu www.epaslaugos.ird.ltkuriame bet kuriuo paros metu paprastai ir greitai rasite informaciją apie padarytus nusižengimus.

Modernizuotas viešųjų ir administracinių paslaugų portalas labai naudingas vairuotojams. Asmeninėje paskyroje galite matyti vairuojantį savo transporto priemonės padarytus pažeidimus, dėl kurių priimami procesiniai sprendimai.

Jeigu Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimas pastebėtas fiksavimo sistemomis, tačiau dar neparašytas administracinio nusižengimo protokolas, transporto priemonės savininkas Elektroninių paslaugų portale gali matyti, koks konkrečiai pažeidimas yra nustatytas (greičio viršijimas, be transporto priemonių eksploatavimas be techninės apžiūros, važiavimas draudžiamas šviesoforo signalui, važiavimas maršrutiniam transportui skirtas eismo juosta, kelių naudotojo mokesčių nesumokėjimas, sustojimas (ar stovėjimas) KET punkto ribojimo ar ženklo zonoje, nesustojimas prie STOP ženklo).

Užpildę portale esančias formas iš karto pranešite apie fizinius ar juridinius asmenis, kurie nusižengimo metu valdė Jums pateikė transporto priemones, pateiksite paaiškinimus ir skundus dėl priimto nutarimo administracinio nusižengimo bylose, gausite informaciją apie priimtus sprendimus išnagrinėjus Jūsų skundą.

Visa Administracinių nusižengimų registre Jūsų pateikta informacija iš karto patenka į reikiamą administracinį nusižengimo bylose ir yra matoma tiriančioje byloje nagrinėjančio pareigūno, todėl papildomai teikti informacijos kitais būdais (elektroniniu paštu, paštu, atvykstant į įstaigą ar telefonu) nebereikia.

Asmeninėje elektroninių paslaugų portalo paskyroje galima gauti informaciją apie:

  • visus administracinius nusižengimus ir dėl kurių priimti procesiniai sprendimai (surašytas administracinis nusižengimo protokolas, priimtas nutarimas administracinio nusižengimo byloje, nutarimo nutraukti administracinio nusižengimo bylos teiseną) bei apie šiuos procesus sprendimus;
  • visus administracinius nusižengimus, asmenis pripažintas nukentėjusiuoju ir dėl kurių priimti procesiniai sprendimai (surašytas administracinis nusižengimo protokolas, priimtas nutarimas administracinio nusižengimo byloje, nutarimo nutraukti administracinio nusižengimo bylos teiseną) bei apie šiuos procesus sprendimus;
  • Unaccompanied unaccompanied minors of children madeus administracinius on žengimus ir dėl kurių priimti procesiniai sprendimai (surašytas administracinio nusižengimo protokolas, priimtas nutarimas administracinio nusižengimo byloje, nutarimo nutraukti administracinio nusižengimo bylos teiseną);
  • administracinius on tunnustatud, unaccompanied minors children pripažinti nutraukimu ir dėl kurių priimti procesiniai sprendimai (surašytas nutarimas administracinio nusižengimo byloje, nutarimas administracinio nusižengimo bylos teiseną) bei apie šiuos procesus sprendimus;
  • visus administracinius nusižengimus, padarytus vairuojant įtraukiant transporto priemonę ir dėl kurių priimti procesiniai sprendimai (surašytas administracinio nusižengimo protokolas, priimtas nutarimas administracinis nusižengimo byloje, nutarimas nutraukti administracinį nusižengimo bylos teiseną).

Daugiau kaip prieš dvejus metus Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atnaujintas Elektroninių paslaugų portalas su Administracinių nusižengimų registru, todėl užtikrinamas labai greitas ir saugus duomenų perdavimas administracinio nusižengimo tyrimo atliekančioms institucijoms.

Naudokitės lengvai ir paprastai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Prisijungti prie Elektroninių paslaugų portalo galite interneto svetainėje adresu www.epaslaugos.ird.lt, elektroniniu parašu arba per elektroninės bankininkystės sistemos patvirtinimą savo asmens tapatybę.

Kaip naudotis Elektroninių paslaugų portalu, rasite čia: Eismo saugumas – Lietuvos policija (lrv.lt)

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -