Tytuva 2024: Susivienijusios Tytuvėnų bendruomenės kuria nepamirštamas akimirkas

0


Birželio 1-ąją dieną Tytuvėnai tapo tikra džiaugsmo ir bendruomeniškumo oaze – miesto šventė nuostabią šventę „Tytuva 2024“.

Ši ypatinga subūrė tiek vietinius gyventojus, tiek svečius iš kitų miestų ir miestelių, o tarp dalyvių, minėdami kaimynų dieną, šventėje išdidžiai žingsniavo ir mūsų saugios kaimynystės grupės „Vičių šilas“ atstovai.

Įveikti 22 km. maršrutas Tytuvėnai-Pagryžuvys-Tolučiai-Tytuvėnai | Tytuvėnai / Visit Tytuvėnai nuotrauka

Šventė prasidėjo nuo ankstyvo ryto kai aktyviausieji išsiruošė į 20 km pažintinį dviračių žygį. Ši kelionė per Tytuvėnų apylinkes leido ne tik pradėti dieną, bet ir dar labiau suartino, dalinantis įspūdžiais ir kartu su gamtos grožiu.

Pučiamųjų instrumentų ansamblis „Brass Bees“ | Sonatos Starkutienės nuotr

Popietę miestas buvo visiškai šventine nuotaika. Iš miesto centrinės aikštės iškeliavome įspūdingoje eisenoje, lydimi pučiamųjų instrumentų ansamblio „Brass Bees“. Ši eisena buvo tikras vienybės simbolis – kartu žingsniuojantys vaikai, suaugusieji ir senjorai džiaugėsi švente, jausdami bendruomenės dvasią.

Eisenos pradžia | Ingos Baltrušaitienės nuotr

Bridvaišio ežero pakrantėje šventė tęsėsi įvairiais renginiais

Koncerte „Iš kartos į kartą“ pasirodo Tytuvėnų kultūros centro, gimnazijos Meno skyriaus ir gimnazijos kolektyvai. Šiame susipynė įvairių kartų muzika ir šokiai, kurių koncertas talentingi vietos atlikėjai. Tai buvo puiki proga pamatyti, kaip tradicijos perduodamos iš vienos kartos į kitą.

Prie ežero | Ingos Baltrušaitienės nuotr

Tuo pat metu vyko kūrybiniai užsiėmimai vaikams. Mažieji galėjo dalyvauti įvairiuose meniniuose projektuose, piešti, lipdyti ir kurti savo šedevrus. Tai buvo puikus būdas skatinti jų kūrybingumą ir leisti jiems linksmintis saugioje ir draugiškoje aplinkoje.

Naisių vasaros teatras padeda nuotaikingą muzikinę programą, džiuginusią visus susirinkusius. Šio teatro pasirodymai visada pritraukia daug dėmesio dėl savo energijos ir profesionalumo.

Ant Bridvaišio ežero piliakalnio įvyko spektaklio „Meilės eliksyras“ premjera, režisuota A. Armono. Ši romantiška istorija apie meilę ir stebuklą prikaustė žiūrovų dėmesį. Spektaklis sužavėjo savo ypatinga aplinka ir magiška atmosfera.

Spektaklio „Meilės eliksyras“ fragmentas | Česlovo Gudausko nuotr

Kapelija „Mingė“ džiugino susirinkusius savo muziką ir kvietė šokti bei dainuoti kartu. Kapelijos atliekamos dainos ir melodijos tobulos šventės nuotaiką.

Vyko „Laimingųjų skaičių“ apdovanojimai. Šis įdomus žaidimas suteikia galimybę dalyviams paremti šventę ir laimėti puikius prizus.

„Laimigi skaičiai“ | Česlovo Gudausko nuotr

Vakare scena sprogo nuo energijos, kai į ją žengė grupės „Patruliai“ ir „Bon Jeans“. Jų sukeltiai sukelia gerą šventę bangą, visi šoko, dainavo ir mėgavosi kiekvieną akimirką. Tai buvo ypatinga pabaiga nuostabiai dienai, kuri ilgam išliks mūsų atmintyje.

Saugios kaimynystės grupės „Vičių šilas“ atstovai | Sonatos Starkutienės nuotr

„Ši šventė buvo ypatinga visai mūsų bendruomenei. Tai buvo diena, kai mes visi susirinkome kartu, dalijomės šypsenomis, džiaugėmės vieni kitais ir kūrėme naujus prisiminimus. Dėkojame visiems, kurie padeda šiai dienai tapti tokiu ypatingu įvykiu. Jūsų šiluma ir draugystė dar kartą parodo, kokia stipri ir vieninga yra mūsų bendruomenė.“ – susirinkusiems nariams dėkojo saugios kaimynystės grupės „Vičių šilas“ pirmininkas Virgilijus Janulevičius.

Dalyvaudami šventėje, saugios kaimynystės grupė „Vičių šilas“ dar kartą patvirtino savo įsipareigojimą Tytuvėnų bendruomenei ir aktyvų dalyvavimą miesto gyvenime. Šventės metu mes ne tik mėgavomės įvairiomis pramogomis, bet ir stiprėjančios bendruomenės ryšius bei dalinomės savo patirtį apie saugią kaimynystę.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir organizatoriams už šią nuostabią šventę. Tikimės, kad šios tradicijos tęsis ir ateityje, suartindamos mus visus ir suteikdamos dar daugiau džiaugsmo ir šilumos.

Daugiau renginio akimirkų, pateiktų įvairių autorių, galite rasti Lietuvos regionų naujienų portalo „Miesto naujienos“ facebook paskyroje www.facebook.com/tytuvenunaujienos

• Pranešimas parengtas pagal saugios kaimynystės grupės „Vičių šilas“ kolektyvo pateiktą informaciją ir socialiniame tinkle facebook viešai pateiktas iliustracijos, naudojant „Miesto naujienos DI“ asistento pagalbą.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -