Šiaulių gatvės tampa teatru: nepraleiskite festivalio #TEATRODROMAS

0


Šiaulių gyventojai ir miesto svečiai šį birželį turi progą patirti netikėtus ir įtraukiančius meno pasirodymus.

Birželio 6-15 d. Šiauliuose vyks scenos menų festivalis #TEATRODROMAS, kuris transformuosis į tą teatrą, pripildytą kūrybiškumą, netikėtumų ir naujų patirčių.

Šiemet festivalio vizualinį įvaizdį sukūrė Šiaulių menininkė Živilė Žvėrūna. Jos ryškių ir kontrastingų spalvų piešiniai puošia ne tik Tilžės gatvėje esantį teatro pastatą, bet ir kitus miesto kampelius, skelbdami apie artėjantį renginį ir kviesdami į šventę.

Nauji potyriai miesto erdvėse

Festivalio programa žada būti itin įvairiai ir intriguojanti. Tarptautinė šiuolaikinio cirko premjera, šiuolaikinio šokio pasirodymai, objektų teatras, performansai ir patyriminės kelionės – tai tik keletas renginių, laukiančių žiūrovų.

 

#TEATRODROMAS siekia pristatyti šiuolaikinės scenos meno formų įvairovę ir praplėsti miesto gyventojų teatrinio ribas, skatindamas dialogą tarp meno organizacijų ir skirtingų pažinčių bendruomenių.

Pirmojo festivalio sėkmė ir naujienos iššūkiai

pirmaiais metais į pirmą kartą #TEATRODROMĄ susirinko daugiau nei 3000 žiūrovų, o šiais metais tikimasi dar didesnio susidomėjimo ir dalyvių skaičiaus.

Festivalis ne tik pristato įdomius ir netradicinius scenos meno pasirodymus, bet ir palaiko jaunuosius, augina profesionalų scenos meno auditoriją bei įprasmina miesto erdves kūrybinius kūrėjus ir inovatyviai.

Festivalis visiems

#TEATRODROMAS skirtas visiems miesto gyventojams, nesvarbu, jų amžius ar skonis. Renginiai vyks įvairiose miesto vietose, todėl kiekvienas gali rasti arba gerą pasirodymą ir patirti šiuolaikinio meno stebuklus.

Prisijunkite prie šventės

Nepraleiskite progos tapti šio įdomaus ir įvairiapusio festivalio dalimi. Sekite #TEATRODROMAS ženklu mieste ir nepraleidžia festivalio renginių birželio 6-15 d. Daugiau informacijos apie programą ir renginius galite rasti svetainėje www.teatrodromas.lt.

Programa

#TEATRODROMAS – tai unikali galimybė rasti kitokį teatrą, teatrą be sienų ir kulisų, teatrą, kuris stebina, provokuoja ir įtraukia. Tegul Šiauliai tampa didžiausia scenos aikštele, kurioje gali būti žiūrovu ir dalyviu.

Festivalio organizatorius: Valstybinis Šiaulių dramos teatras. Dalinai finansuoja: LR Kultūros ministerija, Šiaulių m. savivaldybė.

Renginiai gali būti atšaukti arba keičiama jų vieta dėl nepalankių oro sąlygų. Renginių metu bus fotografuojama/filmuojama viešinimo tikslai.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -