Olimpiečiai Balčiūnaitė ir Ramanauskas gatvėje tikrino šiauliečių žinias apie Olimpinę dieną

0


olimpieciai-balciunaite-ir-ramanauskas-gatveje-tikrino-siaulieciu-zinias-apie-olimpine-diena

Visai neseniai Šiaulių miesto gatvėse buvo galima sutikti sportininkų olimpiečius Eglę Balčiūnaitę ir Edviną Ramanauską. Jie domėjosi, ar jų kraštiečiai girdėjo apie artėjančią Olimpinę dieną, o už teisingus atsakymus dalijo dovanas.

Šiaulių miesto gyventojų bėgikė E. Balčiūnaitę ir irkluotoją E. Ramanauską – šių metų Olimpinės dienos ambasadorius – gatvėje pasitiko su šypsenomis: vieni džiaugėsi laimėtomis dovanomis, kiti buvo nustebinti netikėta pažintimi su Lietuvos olimpiečiais.

Sportininkai kraštiečiams uždavė kelis klausimus, į kuriuos atsakymus privalo žinoti kiekvienas šiaulietis, neabejingas aktyviam laisvalaikiui, profesionaliam sportui ir olimpiadai.

Oficialiai pristatytas renginys „Olimpinė diena 2024“: šiemet sporto ir pramogų šventė bus išskirtinė

Kada Šiauliuose vyks Olimpinės dienos renginys?

Birželio 8 dieną, šeštadienį.

Kurioje Šiaulių vietoje vyks Olimpinė diena?

Prie Geležinės lapės, Talkšos ežero pakrantėje.

Kas Olimpinės dienos renginyje koncertuos?

Dainininkas Donatas Montvydas (18 val.).

Kelintą kartą Šiauliuose vyks Olimpinė diena?

Antrą kartą. Pirmą kartą Olimpinė diena Šiauliuose vyko 2016 metais, prieš 8 metus.

Olimpietė Eglė Balčiūnaitė yra Olimpinės dienos Šiauliuose ambasadorė / Gintarės Kairytės nuotr.

Daugiau informacijos apie Olimpinę dieną

Birželio 8 dieną (šeštadienį) sporto ir pramogų šventė „Olimpinė diena 2024“ Šiauliuose bus pilna išskirtinumų, o vienas iš jų pirmą kartą renginyje vyksiantis Baltijos šalių, o tuo pat metu ir Lietuvos, stipriausio (-ios) ugniagesio (-ės) gelbėtojo (-os) čempionatai. Pernai Lietuvos ugniagesiai gelbėtojai triumfavo pasaulio čempionate, o visai netrukus jų pasirodymus savo akimis bus pamatyti Saulės mieste.

Retas kuris iš mūsų gali išvardyti 100 sporto šakų ir aktyvių fizinių veiklų, o Olimpinės dienos metu jas visas bus galima netgi išbandyti! Kviesime išbandyti, pavyzdžiui, mazgų rišimą, sminį, šaudymą lanko, bočią vežimėlių krepšinį, išsitestuoti fizines galimybes bei kitus. Atlikus veikla bus renkami į Dalyvio pasą fiksuojami taškai, kuriuos vėliau bus galima išsikeisti į prizus.

Olimpinės dienos metu vyksta 600 m vaikų bėgimas, 1988 m lietuviškos mylios bėgimas, taip pat 5 ir 10 km bėgimo varžybos, breiko turnyras, bus galima 10 km dviračių važiavimą, 6 arba 12 km pėstininkų trasą. Rungčių dalyvių gaus specialius medalius, o varžybų nugalėtojų rėmėjų prizai. Šventėje laukiami visi – nesvarbu nei amžiaus, nei fizinio pasirengimo.

Olimpinės dienos Šiauliuose kulminacija – Donato Montvydo koncertas

Šiauliuose Olimpinės dienos renginys vyks simboliais metais, kai Lietuvoje bus minimas judėjimo šimtmetis, o Paryžiuje vyks 33-osios olimpinės žaidynės, tad renginio organizatoriai kviečia kartu aktyviai atšvęsti šias progas.

Šventę organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos olimpinis fondas ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos apie šventę: www.olimpinediena.lt.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -