Netoleravimas ar alergija? | Miesto naujienos

0


Labai dažnai kalbant apie netinkamą gyvūnų mitybą ir pašarus yra painiojami 2 terminalai, kurių yra vienas ir tas pats, tačiau taip tikrai nėra. Tadas laikas išsiaiškinti ir nebemaišyti kas yra pašaro netoleravimas ir kas yra alergija pašarui.

Pašaro netoleravimas – tai pašarų ir jų esamų produktų apsunkintas virškinimas, gali būti įgimtas, pavyzdžiui, dėl tam tikro fermento trūkumo. Apsunkintas virškinimas taip pat gali būti dėl paties pašaro ir jo sudedamųjų dalių, taip pat dėl ​​patiriamo streso ar per didelio organizmo jautrumo tam tikroms mežiagoms, pavydzdžiui laktozei, glitimui.

Pašaro netoleravimas gali pateikti pilvo pūtimu, dažnu ir gausiu “oro gadinimu”, pilvo skausmu, įtempimu, pykinimu, vėmimu, skystomis neforcijomis išmatomis ar viduriu.

Alergija pašarui – tai organizmo imuninės sistemos reakcija į tam tikrą medžiagą, dažniausiai baltymus ar angliavandenius, esančius pašare. Esant alerginei reakcijai, organizmo imuninei sistemai pradeda gaminti imunoglobulinus, kurie ir sukelia uždegiminį procesą.

Alergija gali sukelti odos paraudimu, bėrimu, niežuliu, kasymusi, galvos purtymu, pėdučių laižymu, ausų, tarpupirščių ir pėdučių odos uždegimu.

Pastebėjus pirmuosius negalavimo požymius, vertėtų kreiptis į veterinarijos gydytoją, kad šis apžiūrėtų jūsų keturkojį augintinį, surinktų anamnezę, atliktų reikiamus tyrimus ir, jei reikia, paskirtų reikia.

dažnai tokiais atvejais yra taikoma eliminacinė dieta. Eliminuojami visi galimi alergijos ar netoleravimo sukėlėjai ir augintiniai paskiriamas specialus hipoalerginis Simptomams išnykus, taip pat grąžinami anksčiau vartoti ingredientai siekiant nustatyti, kuris ingredientas ir iššaukia problemą. Taip pat, kartais gali būti atliekami ir alergenų nustatymo testai.

Tada nuo dabar stenkimės nepainioti šių terminų, o gyvūnus šerti tik aukštos kokybės pašarais ar tinkama ir subalansuota kitayba, norint išvengti nepageidaujamų organizmų reakcijų, ar odos problemų bei kitų ligų.

Daugiau naudingos informacijos, bei atrinktų, kokybiškų prekių savo keturkojams draugams rasite mūsų internetinėje parduotuvėje www.laimingauodega.lt

• Užsakymo numeris EV00002870 2024-06-20Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -