Dauparuose – naujas daugiafunkcis centras

0


dauparuose-–-naujas-daugiafunkcis-centras

Dauparuose atidarytas naujas, modernus daugiafunkcis centras, kuriame savo veikla galės vykdyti ne tik bendruomenę. Po vienu stogu įkurtas sveikatingumo centras, bendruomenės namai ir J. Lankučio viešosios bibliotekos filialas.

„Tai tikrai nebe pirmas kartas mūsų rajone, kai vietos bendruomenės įgyvendina projektus, kuriančius naudą visiems vietos gyventojams. Džiaugiamės dar vienu Savivaldybės ir aktyvios bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdžiu. Linkiu, kad naujos erdvės būtų pilnos žmonių – ateinančių pagerinti sveikatą, skaitančių knygas, besirenkančių į bendras veiklą“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Naujai pastatytame priestate įkurtas unikalus grožio ir sveikatingumo terapijos paslaugas siūlantis bendruomeninis verslas – sveikatingumo centras. Įrengti kabinetai, bus atliekamos įvairios veidą ir puoselėjančios procedūros. Čia bus organizuojamos ir įvairios sveikatingumo ugdymo, sporto ir judumo veiklos, grupiniai užsiėmimai vaikams ir senjorams.

Suremontuotos buvusios katilinės patalpos bus naudojamos bendruomenės poreikiams – susirinkimams, renginiams, jaunimo susibūrimams. Pagrindinėje buvusios katilinės salėje vietos sau rado ir Jono Lankučio viešosios bibliotekos Dauparų filialas. Kad skaitykla statiškai neužimtų didelės erdvės ir galėtų būti transformuojama, bibliotekos sistemoms pasirinktas inovatyvus sprendimas – sustumiamos archyvinės spintos.

Savivaldybė prie šio projekto įgyvendinimo prisidėjo 216 tūkst. eurų, viso projekto vertė – beveik 316 tūkst. eurų. Savo lėšų, savanoriškų darbų negailėjo ir visi bendruomenės nariai. Dokumentacijos paruošimui ir aplinkos tvarkymui bendruomenė papildomai išleido daugiau nei 14 tūkst. eurų.

Daugiafunkcis centras Dauparuose duris atvėrė įgyvendino „Dauparų sveikatingumo erdvę“, kuris finansuotas pagal Kaimo plėtros fondo LEADER programos priemonę „Pelno nesiekiančių organizacijų verslumo ir partnerystės skatinimas“.

„Ačiū Dauparų bendruomenės pirmininkui už gražią ir unikalią iniciatyvą – čia įkurtus ne tik bendruomenės namus, bet ir visą kultūros židinį – biblioteką. Svarbu yra tikėti tuo, ką darai – tik tada matome tikruosius, sukelia Labai džiuginančius rezultatus. O šiuos namus vienija ir jungia būrys šiandien čia susirinkusių palaikančiųjų, bendraminčių. Nuoširdžiai sveikinu visą bendruomenę ir linkiu toliau sėkmingai klestėti“, – atidarymo renginio metu sveikino Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -