Alkoholis sulėtina reakciją ir pakerta vairavimo įgūdžius tiek jaunam, tiek ir patyrusiam vairuotojui

0


Štai taip nutinka, kai transporto priemonės vairuoja nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų apsvaigę asmenys. Ir visai nesvarbu – kokia vairavimo patirtis. Alkoholis sulėtina reakciją ir pakerta vairavimo įgūdžius tiek jaunam, tiek ir patyrusiam vairuotojui.

Birželio 12-osios naktį trijų mėnesių vairavimo stažą turinti 18-metė nutarė save prie vairo išbandyti, pasiekusi 1,5 prom. – vidutinį girtumą. Rezultatas nuvylė ir ją, ir kartu su automobiliu VW POLO važiuoja išdrįsusias jos bendraamžes – transporto priemonė Šiauliuose, Bačiūnų g., rasta aukštyn ratas, o visos trys merginos atsidūrė ligoninės priėmimo skyriuje. Po medikų apžiūros patirtos traumos jos gydosi ambulatoriškai.

Prieš savaitę automobilio PEUGEOT 307, būdamas sunkaus girtumo (2,69 prom.), nesuvaldė 45 metų Raseinių rajono gyventoja. Kelyje Gėluva-Jankūnai-Juodkaimiai moteris nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir taip pat apsivertė.

Moteriai prireikė medikų, o automobiliui – remonto meistrų pagalba. Raseiniškių vairavimo stažas – per 20 m. Tačiau alkoholis ištrina visą patirtį ir žmogus lieka nekoordinuotas.

Abiem vairuotojoms pradėti naudoti tyrimai. Vienos laukia atsakomybė už vairavimą išgėrus, kitos – už tai, kad vairavo kelių transporto priemonės neblaivi ir pažeidė kelių eismo saugumo taisykles, kas sukėlė eismo įvykį, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -